automobilių nuoma
Auto-moto,  Paslaugos,  Transportas

Išskirtinių automobilių nuoma įvairioms progoms

automobilių nuomaOrganizuojant šventę, vakarėlį ar kitą įsimintiną renginį, vienu svarbiausiu organizaciniu klausimu tampa transportas. Labai svarbu užtikrinti, kad šventės svečiai ir dalyviai lengvai galėtų judėti iš vienos vietos į kitą, bei mėgautųsi patogia ir malonia kelione. Todėl automobilių nuoma tokioms progoms reikėtų pasirūpinti iš anksto.

Ilgą laiką Lietuvoje buvo sunku įsivaizduoti kokią nors šventę, kurioje nebūtų prabangaus balto limuzino Tai buvo tarsi būtinas šventės akcentas. Tačiau praktika rodo, kad mados tendencijos šiek tiek keičiasi, tad keičiasi ir lietuvių požiūris į gražią šventę. Jau kelinti metai, kaip limuzinai rečiau sutinkami įvairių progų metu, tuo tarpu žmonės vis dažniau šventėms ieško išskirtinių transporto sprendimų.

Kelionė troleibusu

Jau ne pirmi metai kaip viena iš geidžiamiausių transporto priemonių švenčių metu yra troleibusas. Keletą metų ši pramoga Lietuvoje buvo primiršta, tačiau dabar didmiesčiuose laikas nuo laiko jau galima vėl pamatyti pravažiuojanti troleibusą, kuriame susėdę švenčia linksmi jaunuoliai. Dažniausiai troleibusas nuomojamas mergvakarių, bernvakarių, išleistuvių metu. Tai tarsi šiokia tokia alegoriją į jaunystės laikus, kai viešasis transportas buvo kasdienybė. Išskirtinio tipo senovinis troleibusas – puikus būdas praleisti smagiai šventę ir pasilinksminti keliaujat didmiesčio gatvėmis.

Retro prisiminus

Be senovinių troleibusų, itin populiari pastaraisiais metais ir retro automobilių nuoma. Retro automobilių išsinuomoti galima beveik bet kuriame Lietuvos mieste. Dažniausiai jie puikiai praverčia norint pagyvinti tokias šventes kaip vestuvės. krikštynos ar jubiliejus. Išskirtinio dizaino automobiliu pasivažinėti nori nemažai žmonių, o be to tokie automobiliai pasitarnauja ir organizuojant šventinę fotosesiją. Jie puikiai dera prie įvairaus apsirengimo, o nuotraukos, padarytas šalia ar su retro stiliaus automobiliu visuomet papuošia albumą ar net namų sienas.

Privilegijuotas transportas

Dar vienas išskirtinis pastarų metų pastebėjimas – Lietuvos didmiesčiuose populiarėja tarnybinių automobilių nuoma. Kas tai? Įsivaizduokite, jei nors kartą gyvenime gavote galimybę pasivažinėti gaisrininkų, policijos pareigūnų ar medikų automobiliu. Argi tai nežavi? Tokio tipo paslaugos teikiamos įvairiuose miestuose ir dažniausiai pakeičia tipinių mikroautobusų nuomą. Organizuojant linksmą vakarėlį ar šaunią šventę, tokio tipo transportas tikrai pagyvina vakaro dvasią ir suteikia neišdildomų prisiminimų.