Namai

Plastikiniai langai: mitai, kuriais reikėtų abejoti

plastikiniai langaiPlastikiniai langai lyginant su mediniais – kur kas populiaresnis pasirinkimas, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių perka būtent šiuos. Juolab, egzistuoja labai plati jų pasiūla, tad nesunkiai atrasite variantus, kurie tenkina jūsų poreikius. Visgi, kaip ir kitos populiarios prekės, taip ir plastikiniai langai yra apipinti tam tikrais mitais, kurie kartais trukdo suvokti, kodėl tai toks geras pasirinkimas. Pateikiame pačius pagrindinius ir dažniausiai pasitaikančius mitus. Svarbiausia – netikėti ir atsirinkti konkrečią bei tikslią informaciją.

1 mitas – plastikiniai langai yra labai brangūs

Lyginant su mediniais – plastikiniai kainuoja kur kas mažesnę pinigų sumą, tad jeigu jums aktualus ekonomiškumo faktorius statant namą, tokiu atveju pasirinkite šį variantą. Tiesa, tiek patys plastikiniai gali būti nuo pačių pigiausių iki brangiausių, tad pasirinkimas platus. Kadangi langai tas daiktas be kurio namai nebūtų namais – investuokite kiek daugiau, jog būtumėte tikras, kad pasirinkote kokybišką variantą.

Jeigu norite dar sutaupyti – galite palaukti kokios nors akcijos, kurios metu suteikiamos nuolaidos. Svarbiausia, kad kokybė nuo to nebus mažesnė.

2 mitas – plastikiniai langai neestetiški

Minint plastikinius langus daugelis žmonių pirmiausia galvoja apie baltus, tačiau pastarieji tikrai nėra vienintelis egzistuojantis pasirinkimas. Galima net įsigyti tokius langus, kurie savo spalva primena medinius. Rinkoje šiuo metu gana intensyviai populiarėja juodos spalvos langų rėmai. Jeigu jie jums tinka prie prejektuojamo namų interjero – kodėl gi ne?

Plastikiniai langai estetiški ir todėl, kad jie labai ilgai sėkmingai tarnaus ir dažai neatsilups. Taigi, jie atrodys tvarkingai.

3 mitas – plastikiniai langai neilgai tarnauja

Vėlgi, šiuo metu norėtume palyginti su mediniais, kadangi būtent šie ir plastikiniai dažniausiai yra žmonių perkami. Taigi, lyginant šiuos du variantus reikia akcentuoti, kad plastikiniai kur kas ilgiau jums tarnaus. Jų funkcionavimo trukmė skaičiuojama dešimtimis metų, taigi labai ilgą laiką neteks sukti galvos dėlto. Juolab, langai yra atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams. Deja, to pasakyti apie medinius negalima.

4 mitas – plastikiniai langai negali būti montuojami šaltuoju metų laiku

Jokio skirtumo, koks oras šiuo metu už lango – plastikiniai langai gali būti montuojami ir visi darbai bus atliekami kokybiškai ir būtent taip, kaip labiausiai žmogui reikia. Daugelis pergyvena, kad namai labai atšals, jeigu langai bus keičiami žiemos metu. To tikrai nebus, kadangi keitimas labai intensyvus ir greitas.

5 mitas – plastikiniai langai greitai sulūžta

Kaip jau minėjome, jie labai ilgai ir sėkmingai jums tarnaus. Tiesa, dėl netaisyklingo langų darinėjimo – mechanizmas gali sulūžti. Kad taip nenutiktų – rekomenduojame atidžiai susipažinti, kaip langai turi būti darinėjami. Kuomet profesionalūs asmenys juos sumontuos – atidžiai klauskite jų patarimų.

Platus langų pasirinkimas gali garantuoti, kad kiekvienas žmogus atras tai, kas jam tinka labiausiai, kadangi pasiūla yra tokia plati – naudinga susidėlioti tam tikrus kriterijus, kurie gali padėti pasirinkti paprasčiau. Svarbu ir nuolatos konsultuotis su profesionalais, kurie gali patarti bei rekomenduoti. Tuomet žinosite, kad jūsų pasirinkimas yra geras ir puikiai tenkinantis poreikius. Kuo daugiau žinių turėsite, tuo pasirinkti bus paprasčiau.