Elektroepiliacija Vilniuje
Paslaugos

Plaukų šalinimas visam gyvenimui – elektroepiliacija

Elektroepiliacija Vilniuje – tai viena iš moderniausių grožio procedūrų, galinčių padėti atsikratyti nereikalingų plaukelių iš norimos kūno srities. Ko gero daugelis sutiktų jog skutimasis, ar plaukų šalinimas cukraus pasta ir vašku – nėra pačios maloniausios procedūros.

Apart pakankamai didelio skausmo, dažnai taip pat atsiranda spuogelių, pūlinių ar plaukelio įaugimo rizika kas sukelia papildomą diskomfortą įvairiose kūno srityse. Na, o ką jau bekalbėti apie tai, kad tokią procedūrą reikia nuolatos kartoti.

Šiame straispnyje – trumpai apie elektroepiliaciją ir kodėl daugiau žmonių turėtų apie šią procedūrą rimtai pagalvoti, kuomet ieškos sprendimo ilgalaikiam plaukelių šalinimui.

Visų pirma, kas yra elektroepiliacija?

Elektroepiliacija – tai grožio procedūra kurios metu plaukeliai iš tam tikros kūno srities yra pašalinami naudojant elektros impulsus. Čia specialistas įveda ploną zondą tiesiai į plaukelio folikulą, per kurį paleisti elektro impulsai paveikia ir suargo patį plauko svogūnėlį.

Nors procedūra yra efektyvi iš karto, pabrėžtina, jog norint pasiekti maksimalių rezultatų, būtina šią procedūrą pakartoti bent keletą kartų. Kokio procedūrų ciklo tiksliai reikės priklausys nuo pačio žmogaus, todėl į šį klausimą geriausiai galės jums atsakyti procedūrą atliksiantis specialistas.

Svarbu paminėti ir tai, jog elektroepiliacija yra atskira procedūra nuo tarkime fotoepiliacijos ar plaukų šalinimo lazeriu, procedūros su kuriomis elektroepiliacija žmonių dažnai yra maišoma. Fotoepiliacijos veikimo principas yra pagrįstas plaukelių veikimo intensyviomis šviesos bangomis, o lazerio – tam tikro ilgio spinduliais.

Tiesa, elektroepiliacija prieš šias procedūras turi aiškų privalumą – jos efektyvumas išlieka vienodas nesvarbu koks jūsų odos pigmentas ar plaukelių spalva. Kaip žinia, fotoepiliatorius kur kas sunkiau aptinka šviesesnius plaukus, o lazeriui sunkiau susitvarkyti su tamsaus pigmento oda.

Taigi, elektroepiliacija yra išties universalus metodas pašalinti plaukelius.

Elektroepiliacijos salonas Vilniuje

Vienas iš svarbiausių aspektų – pasirinkti tinkamą epiliacijos saloną atlikti procedurą. Verta paminėti, jog Elektroepiliacijos salonas Vilniuje iš ties puikus pasirinkimas, kai norima gauti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Grožinė procedūra kuri tiks visoms kūno sritims

Žmonės dažnai kompleksuoja dėl plaukelių atsiradusių ant labai jautrių sričių – virš lūpų, pažąstų ar bikinio srities. Jas skusti nėra patogu, todėl tenka vargti kol pagaliau galime pasiekti mus tenkinantį rezultatą.

Elektroepiliacija, tuo tarpu, gali pasiūlyti kur kas efektyvesnį sprendimą šioms sritims, o vos po kelių procedūrų ciklo jūs galėsite mėgautis glotnia oda tose srityse, kurios jums kelia daugiausiai kompleksų.

Žinoma, elektroepiliacija yra kiek ilgiau trunkanti plaukelių šalinimo procedūra palyginus su kitomis, tačiau tai galima paaiškinti tuo, jog yra dirbama su kiekvienu tam tikros srities plaukeliu individualiai. Turint omenyje galutinį rezultatą, paaukoti kiek daugiau laiko šios procedūros atlikimui – tikrai apsimoka.

Kitas dalykas kas aktualus tiems kas galvoja apie elektroepiliacija – tai skausmo faktorius. Tačiau ir čia galima sakyti, jog viskas priklausys nuo pačio asmens. Vienos moterys gali pakęsti daugiau skausmo, taigi joms elektroepiliacija primins smulkų dilgčiojimą, kitos – kurioms skausmą kelia ir antakių pešiojimas, mažiau. 

Galbūt elektroepiliacija ir nėra pati neskausmingiausia grožio procedūrą, tačiau vėl gi, efektyvūs rezultatai tą trumpą pakentėjimą tikrai atpirks. Na, bet jeigu labai bijote, specialistas galės depiliuojamą sritį prieš tai pašaldyti, kas kaip reikiant sumažins nemalonų potyrį.

Procedūros pasekmės

Pabrėžtina, jog elektroepiliacija turės ir tam tikrų kontaindikacijų. Vienas iš jų, pavyzdžiui yra kiek sudirgusi oda. Todėl, po pirmųjų procedūrų įsigąsti jei jūsų oda yra kiek paraudusi, kadangti tai yra visiškai normali organizmo reakcija.

Tiesa, kai kurios moterys nė vienos dienos savo gyvenimo neįsivaizduoja be makiažo, todėl tokioms reikėtų susiplanuoti elektroepiliacijos procedūras per laisvasdienas kuomet niekur nereikia eiti iš namų. Tai reikia daryti, kadangi epiliuotą veidą teks tepti specialiu gydomuoju kremu, stengtis jo nešlapinti, nenaudoti kosmetikos ir jokiu būdu nesilankyti soliarume.

Kalbant apie rezultatus, kaip jau minėjome, čia taip pat priklausys nuo pačio žmogaus. Kai kurios moterys apsieina su 2-3 kartais, o kai kurioms gali prireikti apsilankyti net 10 kartų ar daugiau.

Procedūros sekmė priklausys nuo jūsų plaukelių storio, tankio, pačios zonos, odos drėgnumo ir t.t. Pas grožio specialistus pakartotinai reikės lankytis maždaug po 2-4 savaičių.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme elektroepiliacijos procedūrą. Išties tai yra tikrai puikus būdas atsikratyti nereikalingų plaukelių ir jautrių kūno vietų. Svarbiausia, susirasti patyrusį specialistą, o tuomet galėsite džiaugtis efektyviais rezultatais.

Mūsų Elektroepiliacijos saloną Vilniuje rasite adresu: Žygio g. 90