Refinansavimas internetu
Finansai

Refinansuoti paskolą internetu

Kreditų refinansavimas – ne toks jau retas dalykas mūsų laikais, mūsų valstybėje. Finansinės krizės metais prasidėjus paskolų ir greitųjų kreditų bumui, šiandien pinigų skolinimasis taip išpopuliarėjo, kad turbūt kiekvienas pažįstame žmogų, kuriam teko naudotis greitųjų kreditų įmonių teikiamomis paslaugos, o gal ir patys tuo naudojotės. Taip jau yra, kad pasiėmus paskolą ar greitąjį kreditą, kai kuriems tai pasirodo itin patogus būdas greitai gauti pinigų. Deja, kartais tai tampa įpročiu, o kartais į tai taip giliai įklimpstama, kad tenka kažkaip iš to kapstytis į paviršių ir atsikratyti skolų naštos, kuris slegia ne tiek finansiškai, kiek emociškai.

Refinansavimas internetuVienas iš variantų, kaip galima sau padėti turint daug paskolų ar paskolos sutarties sąlygoms pasidarius nepalankioms (taip, tai gali nutikti besikeičiant pasaulio ekonomikai, esant finansinėms krizėms ar tiesiog pasikeitus jūsų pajamų šaltiniams), tai kreiptis į kreditorių, kuris perims jūsų įsipareigojimus, su kreditoriumi sudarius naują sutartį, kuri jums bus patogesnė esant dabartinei situacijai. Tokią sutartį galima sudaryti ir internetu. Šiuo metu Lietuvoje yra bent 6 patikimos įmonės, kurios sutinka užsiimti jūsų kreditais ir paskolomis, tai yra, jas refinansuoti. Renkantis tam tikrą įmonę, atkreipkite dėmesį į sutarties sąlygas. Greičiausiai kiekvieną įmonė pasiūlys jums skirtingas sąlygas, tad turite atsirinkti jums palankiausias. Svarbu atidžiai perskaityti visas sąlygas. Būkite tikri, kad jūsų kreditorius dirba legaliai. Tai užtikrina, kad kilus nesusipratimui, jūsų pinigai bus apsaugoti.

Kas dar svarbu renkantis kreditorių? Atkreipkite dėmesį, kad kreditoriai riboja refinansuojamą sumą tiek iš viršaus tiek iš apačios. Kai kurie kreditoriai riboja ir kliento amžių, tai yra, nedirba su itin jaunais klientais. Ir jums ir kreditoriui svarbu, kad antra pusė būtų patikima ir laikytųsi sutarties sąlygų. Kreditoriai, nustatę refinansuojamų sumų ribas, apsidraudžia nuo galimų didelių nuostolių, tad nenustebkite dėl kai kurių sutarties sąlygų. Nagrinėdami sutartį gerai paskaičiuokite, kokius mokesčius ir palūkanas jums teks mokėti ir ar tai jums apsimoka. Renkantis kreditorių, paieškokite internete atsiliepimų, patikrinkite ir įmonės rekvizitus. Kiekviena legaliai dirbanti įmonė turėtų pateikti savo duomenis internete ir neturėtų būti sunku juos rasti. Tik viską patikrinę galite refinansuoti paskolą internetu.

Galiausiai, sudarė sutartį su kreditoriumi, galėsite kuriam laikui atsipūsti. Nereikės galvoti, kaip grąžinti pinigų buvusiai įmonei, nuo šiol jūsų pinigais pasirūpins kreditorius. Tiesa, kreditoriui taip pat reikės mokėti, tačiau palankesnėmis sąlygomis (jei tikrai gerą sutartį sudarėte). Tad vėl nepradėkite skolintis ir imti kreditorių. Stenkitės gyventi su tuo ką turite ir greičiau grąžinti skolas.