Vestuvines sukneles
Mada

Rinksitės tradicinę ar modernią vestuvinę suknelę?

Didžioji dalis nuotakų mūsų šalyje iki šiol pirmenybę teikia tradicinėms vestuvinėms suknelėms. Tačiau puikiai suprantama, kad kiekvienos būsimos nuotakos skonis yra skirtingas, todėl jei šiuo metu ruošiatės savo vestuvėms, pravartu žinoti, kaip reikėtų pasirinkti.

Dažniausiai vestuvių organizatoriai pataria pradėti nuo vestuvių temos nustatymo. Jei tai bus klasikinė tema, suprantama, kad vestuvines sukneles pasirinkimas greičiausiai bus tradicinis, t.y. balta, ilga ir klostuota suknelė. Be abejo, pačios suknelės siluetų gali būti labai įvairių – vienos jų būna su didele iškirpte, o tuo tarpu kitos gali būti su pakankamai aukštu kaklu. Viskas priklauso nuo išskirtinių nuotakos poreikių. Juk net ir tradicinė vestuvinė suknelė gali turėti daug įvairių variantų, todėl kiekviena būsima nuotaka neabejotinai turi didelę laisvę rinktis.

Turbūt jau spėjote pastebėti, kad tradicinių suknelių ilgis įprastai būna iki žemės. Kai kurios jų taip pat būna prailgintos. Tuo tarpu, jei vestuvinės suknelės ilgis yra trumpesnis – ji nebėra vadinama tradicine suknele. Žinoma, tą patį galima pasakyti ir apie suknelės spalvą. Jei ji bus bet kurios kitos spalvos nei balta, tai bus modernesnis sprendimas.

Taigi, visų pirma nuspręskite, kokia tematika vyraus vestuvėse. Tai leis įvertinti bendrą būsimų vestuvių atmosferą ir pagrindines geriausiai tinkančias spalvas. Be to, atsižvelkite ir į metų laiką. Jei tai bus žiema, akivaizdu, kad pasirinkimas bus visiškai kitoks, nei tuo atveju, kai vestuvės organizuojamos vasarą. Tai ne tik įtakos suknelės medžiagą, tačiau taip pat gali nulemti ir jos spalvą bei patį modelį.

Todėl nėra ko abejoti, kad yra labai daug skirtingų veiksnių, kurių nereikėtų praleisti pro savo akis. Tai galioja ir kalbant apie progines sukneles, kurias dėvės jūsų viešnios. Įprastai būsimos nuotakos, kurios nori, kad jų vestuvių diena būtų tobula, iš anksto pasirūpina ir proginėmis suknelėmis, jas priderindamos prie vestuvių tematikos. Jei kiekvienas šios šventės dalyvis laikosi aprangos kodo, vestuvių atmosfera būna nepriekaištinga – tai taip pat puikiai atsispindi ir vestuvių nuotraukose, kuriomis jūs ir jūsų svečiai mėgaujasi dar ne vienerius metus.