automobilių remonto paslaugos
Auto-moto,  Paslaugos

Šaižus garsas kuriant automobilį – starterio remonto pranašas

Artėjant žiemai automobilių savininkai sutelkia dėmesį į keletą dalykų. Bene pagrindinis – šaltajam metų laikui pritaikytos padangos. Tačiau yra gerokai daugiau automobilio mazgų, reikalaujančių dėmesio. Na, o jei kokia nors dalis jau susidėvėjo, teks atverti piniginę. Jei mašina ima ožiuotis ir priešinasi bandoma užkurti, tikėtina, kad pasitarnaus informacija, kur atliekamas starterių remontas.

Servisai Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose siūlo visą aibę paslaugų. Vieni montuoja padangas, kiti užsiima kėbulų lyginimu. Treti specializuojasi dujų įrangos srityje. Kai kurie servisai stengiasi apimti įvairias paslaugas. Vieni mažesni, kiti didesni, tačiau svarbiausia, kad ten atvykus būtų suteikiama pagalba. Kai kuriais atvejais gedimas visai neplanuotas, tačiau kai kada jau jaučiamas detalės dėvėjimasis. Kaipgi yra starterio dėvėjimosi atveju? Šis techninis mazgas apie artėjantį apsilankymą servise gali perspėti. Ir ne bet kaip, o savo… rėkimu. Taip, jeigu automobilio kūrimo metu pasigirsta nemalonūs garsai (tarytum kas šaižiai spiegtų), negalvokite, kad mašinoje apsigyveno piktoji dvasia. Ezoterikai šiuo atveju nepadės. Nereikės jokių keistų ritualų. Ir šamanams darbo nebus. Tiesiog tokiu būdu automobilis praneša apie vieną iš dviejų gedimų.

Galbūt būtų smagu, kad sklindantis garsas nurodytų konkretų gedimą. Vis dėlto jau žinomos dvi vietos, kuriose ieškoti problemų. O tai puikus laimėjimas. Tos detalės yra starteris ir generatorius. Vadinasi, jeigu mašina kuriama spiegia, reikalingas generatorių arba starterių remontą galintis atlikti servisas. Ar visi servisai Vilniuje, Klaipėdoje ar kur nors Panevėžyje užsiimtų šiuo darbu? Jei kreipsitės į padangų montuotoją ar automobilių dažytoją, nieko nepešite. Bet apskritai toli ieškoti tikriausiai nereikės. Juk šiame straipsnyje minimą detalę turi kiekvienas automobilis, tad ir starterių remontas yra savaime suprantama paslauga.

Ar tikrai atėjo laikas remontuoti starterį, nustatys diagnostika. Šiuolaikinė technika atskleidžia, kur konkrečiai slypi problema. Tai gera žinia tiek vairuotojams, tiek meistrams, kurie iškart gali susikoncentruoti į remontą. Na, o kokybiškai atliktas starterių remontas suteikia laimę daugybei automobilių savininkų. Jei viskas padaryta kruopščiai, ilgą laiką ši svarbi detalė nekelia problemų.