Vaikai

Spalvingi, saugūs – darželio baldai

Darželio baldai turi būti patogūs, tvirti, saugūs ir spalvingi. Darželio baldų asortimentą sudaro: lovos, komodos, lentynos, darželio persirengimo spintelės, kėdės, staliukai, naktipuodžių lentynos, žaislų lentynos, rankšluostinės, minkštieji komplektai.

PERSIRENGIMO SPINTELĖS turi būti talpios ir patogios daiktams susidėti. Spintelė turi atskirą suoliuką, kad vaikas galėtų atsisėsti, o reikalui esant suoliuką pakišti po spintele, taip sutaupysit vietos ir erdvės.

VAIKŲ LOVELĖS – spalvingos, žaismingos, pasižymi savo praktiškumu. Dienos metu jos buna sustumtos ir atstoja komodos įvaizdį, o per pietų miegą ištraukiamos ir paklojamos.

VAIKŲ STALIUKAI – mediniai arba iš plastiko, vaikams pritaikyti valgyti, žaisti ir bendrauti, spalvingi, įvairių formų, o staliuko aukštis reguliuojamas.

VAIKŲ KĖDUTĖS – tvirtos, medinės, jų aukštį galima padidnti arba sumažinti.

ŽAISLŲ SPINTOS – turi daug lentynų, stalčiukų įvairaus dydžio ir pločio, čia vaikai susideda knygutes, pieštukus, žaislus, kaladėles.

LAVINAMIEJI BALDAI – padeda vaikams atskleisti savo charakterį, norus ir svajones. Čia vaikai gali žaisti, mokytojais, gygytojais, lakūnais, pardavėjais, kino aktoriais ir kt.,

VIRTUVĖS BALDAI – staliukas pagamintas su vyrykle, kriaukle ir kranu, stalčiais vaikų lėkštėm ir puodams sudėti. Virtuvės komplektas gali būti pritaikytas medicinos įstaigoje, laukiant eilėje pas gydytoją, jūsų vaikas ras užsiėmimą ir bus ramus.

NAKTIPUODŽIŲ LENTYNOS – turi būti tvarkingos, patogios, kad vaikas naktipuodį galėtų lengvai pasiekti ir padėti į vietą.

Mokykliniai baldai

Mokykliniai baldai turi būti tvirti, klasikinio dizaino ir reguliuojamo aukščio, pritaikyti įvairiems mokytojų ir mokinių poreikiams. Baldai gali būti standartinių formų ir dydžių arba projektuojami pagal individualų užsakymą. Mokykliniai baldai gaminami iš ekologiškų, sertifikuotų medžiagų, atitinka visas higienos normas.