Sveikata

Krūtų mažinimas ir jo rezultatai

Dažna moteris savyje randa trūkumų. Kartais iki tobulybės norim numesti penkis kilogramus, kartais būti žemesnės ar aukštesnės, turėti didesnę ar mažesnę krūtinę. Dauguma dalykų galime keisti, na gal tik ne ūgį, keisdamos mitybą, sportuodamos ar kreipdamosios į plastinės chirurgijos specialistus.

Tikra problemą moterims gali būti turinčioms didelę krūtinę. Ir čia vienintelė išeitis, jei moteriai tai trukdo, krūtų mažinimas. Ši problema ypač paaštrėja vasarą, kai prie nuolatinio, nuo per didelio svorio, skausmo nugaros, sprando, stuburo srityse, gali prisidėti odos pažeidimo problemos dėl prakaito.

Krūtų mažinimas gali būti atliekamas keliais būdais:

  • Darant pjūvį aplink spenelį ir apverstos T raidės pjūvį;
  • Darant pjūvį aplink spenelį ir vertikalų pjūvį iki krūties klostės.

Tinkamiausią metodą jums parinks ir dėl esančio skirtumo tarp jų pakonsultuos plastikos chirurgas. Krūtų mažinimas ir jos pakėlimas atliekamas tos pačios operacijos metu, taip suformuojamos krūtys įgauna naują formą, tampa stangresnės ir prisideda prie bendros geresnės moters savijautos. Vidutiniškai po 10 dienų galima grįžti į darbą, po 1 ar 2 mėnesių galima pradėti sportuoti. Daugiau ir išsamesnės informacijos galite rasti GP Klinika internetiniame puslapyje. Čia rasite profesionalaus grožio chirurgo komentarus, kainas ir telefono numerius, kuriais galima registruotis į konsultacijas.

Reikia pripažinti – krūtų mažinimas – tai yra sudėtinga operacija, po jos jaučiamas skausmas, krūtų patinimas, lieka randai. Tačiau, laikui bėgant, randai išblunka, o pagerėjusi savijauta išlieka. Nebevargina nugaros, sprando ar stuburo skausmai, odos problemos, gyvenimo būdas tampa aktyvesnis. O ką jau kalbėti, kad, be didelio vargo, galit prisitaikyti tinkamą liemenėlę, apie kurią seniai svajojote. Gyvenimo būdas ir kokybė gali būti geresnė, tai priklauso tik nuo mūsų pačių noro.