Namai,  Paslaugos

Spynų keitimas. Profesionalų paslaugos.

Šiuo metu žmonės gyvena įtemptą gyvenimo ritmą ir dažnai nepagalvoja apie kylančias saugumo rizikas, viena jų – nepakeista nei viena iš duryse esančių spynų. Ankstesnis nuomininkas, o gal nuomotojas jums įteikė raktų rinkinį, iš kurio vienu raktu naudojosi dar bent keli žmonės? Greičiausiai Jūs nežinote kiek žmonių iš tikrųjų gali turėti namo raktus, o tai gali būti itin didelė problema jiems patekus į netinkamas rankas. Taip pat dažnu atveju spynos yra pakankamai senos saugumo požiūriu arba jų mechanizmas yra pasenęs, susidevėjęs tiek, kad jo remontuoti neapsimoka. Jūsų gyvenamosios vietos saugumas yra svarbiausias prioritetas ir jūs turėtumėte rimtai apsvarstyti seno užrakto keitimą aukštą saugumą užtikrinančiomis spynomis.

Mūsų komandos specialistai naudoja specialius įrankius, kad pakeistų ar sutvarkytų spyną nepadarę jokios žalos durims ar spynų mechanizmams proceso metu. Atrakinta.lt spynų keitime turi ilgametę patirtį dirbant su įvairių rūšių spynomis ir durimis, pakeisime medinių, metalinių, plastikinių ar garažo durų spynas. Turite klausimų dėl spynos ar keitimo kainos? Kreipkitės į šios srities ekspertus.

Kokių durų spynas keičiame?

  • Plastikinių durų spynas (vidinės bei lauko);
  • Garažų spynas;
  • Europietiško tipo spynas bei cilindrus, širdeles;
  • Seifų kodines, elektronines spynas;
  • Išmaniuosius elektromechaninius užraktus “Smart Lock”;
  • Terasų durų spynas;
  • Beraktes sistemas;
  • Neradote tinkamo varianto? Kreipkitės, mielai Jums padėsime.

Kodėl turėčiau pakeisti spyną, o ne paprasčiausiai ją pataisyti?

Spynos taisymas gali būti ekonomiškesnis sprendimas, tačiau tai būna retais atvejais, nes meistras turi pilnai išmontuoti spyną iš durų, ją išrinkti ir vėl tinkamai įstatyti. Tačiau dažniausiai būna pažeistos spynos mechanizmo dalys kurių keitimas nėra galimas arba keisti paprasčiausiai neapsimoka.

Neretai kartu su jėga bandant atrakinti duris spynoje lieka užstrigęs raktas arba nulūžusi jo dalis, tuomet naujos spynos keitimas yra būtinas, nes nulužęs raktas dažnai smarkiai pažeidžia užrakto mechanizmą o ir ištraukti nulužusią rakto dalį yra kur kas sunkiau ir brangiau nei pakeisti ją nauja spyna ar jos cilindrą. Pačiam nuspręsti kas blogai su spyna yra sudėtinga, tą gali padaryti tik raktininkas atvykęs į objektą spynos apžiūrai.