Teisinė konsultacija
Paslaugos

Teisinė konsultacija gali padėti jums išspręsti įvairius teisinius klausimus

Ar tikrai kiekvienas iš mūsų puikiai žinome savo teises? Atsakymas į šį klausimas yra akivaizdus – ir, deja, jis nėra teigiamas. Trumpiau tariant, didžioji dalis žmonių visiškai nežino savo teisių, todėl tais atvejais, kai susiduria su akivaizdžia neteisybe, nežino, ką turėtų daryti, kad įrodytų esantys teisūs ir apgintų savo teisėtus interesus. Tiesą sakant, tai yra labai didelė problema, kuri būdinga ne tik mūsų šalies gyventojams. Įprastai daugeliui žmonių atrodo, kad jiems visiškai nėra jokios būtinybės švaistyti savo laiką domintis įstatymais ir nagrinėjant įvairius teisės aktus, tačiau nors to profesionaliai daryti eiliniam piliečiui tikrai nėra verta, bent jau dalinai susipažinti su pagrindiniais įstatymais tikrai reikia.

Tačiau jei šiandien susidūrėte su situacija, kurioje reikia teisinių žinių, o jūs jų neturite, jums turėtų praversti profesionali teisinė konsultacija, kurią suteiktų patyrę teisininkai, turintys ilgametę patirtį. Žinoma, galite sakyti, kad neturite tam pinigų ir tikrai nenorite patirti didelių papildomų išlaidų, tačiau, laimei, šiandien turime labai puikias galimybes pasinaudoti ir visiškai nemokamomis teisinėmis konsultacijomis. Pasirinkimų yra įvairių. Pavyzdžiui, jei jūs priklausote profesinei darbuotojų sąjungai, galite neabejoti, kad jūsų interesus gins patyrę teisininkai ir taip pat galėsite kreiptis visais jums rūpimais klausimais – be abejo, visiškai nemokamai.

Tuo tarpu nereikia pamiršti, kad taip pat veikia ne viena Viešoji įstaiga, teikianti nemokamą teisinę pagalbą. O tai reiškia, kad patekus į įvairias nemalonias situacijas tikrai nereikėtų nuleisti rankų ir manyti, kad jums bet kuriuo atveju nepavyks rasti teisybės. Toks požiūris tik dar labiau sustiprina teisės pažeidėją, todėl jei norite įrodyti, kad esate teisūs – imkitės veiksmų, kurie padėtų jums pasiekti savo tikslą.

Kuo daugiau atsiras tokių iniciatyvių ir už savo teises kovojančių žmonių, tuo labiau didės pilietiškumo jausmas ir piliečių sąmoningumas. Trumpiau tariant, žmonės, kurie jaučia pareigą kovoti už savo teises, taip pat yra labiau visuomeniški ir stengiasi padėti aplinkiniams. Todėl tai tik dar kartą parodo, kad kiekvienas iš mūsų turėtume keisti savo požiūrį ir kovoti dėl savo bei kitų žmonių teisių.