Transportas

Terra Logistics – inovatyvi transporto valdymo sistema

Lietuvoje turime gana daug transporto bendrovių, todėl visiškai suprantama, kad tokioms įmonėms yra reikalingos pažangios verslo valdymo programos. Šiuo atveju Terra Logistics yra inovatyvi programa leidžianti kokybiškai valdyti didelį transporto parką. Šioje programoje rasite visas reikiamas funkcijas, o jeigu jūsų verslui reikės papildomų funkcijų, tuomet IT specialistai pagal jūsų poreikius skurs papildomus programos modulius. Daugiau informacijos apie programą rasite šioje internetinėje svetainėje: http://www.terralogistics.lt/ . Kiek kainuoja kokybiška transporto valdymo sistema? Galime drąsiai teigti, kad visuomet geriausia rinktis kokybę ir nesiorientuoti vien tik į produkto kainą. Bendrai gali pasakyti, kad transporto valdymo sistema kainuoja nuo dviejų tūkstančių eurų. Tiksli sistemos kaina priklausys nuo jūsų verslo. Kaip jau minėjome ši transporto verslo valdymo sistema gali būti koreguojama pagal kliento poreikius. Kiekvienas norintis įsigyti aukštos kokybės produkciją už konkurencingą kainą, turi rinktis patikimus IT specialistus. Lietuvoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai užsiima kokybiškų programų kūrimu. Tokios bendrovės dažniausiai turi daug darbo, nes savo srityje yra tikri profesionalai. Jums kaip klientui svarbu žino, kad IT specialistai nemiega, ir kiekvieną dieną tobulina jūsų perkamą programą.

Kiek gi kainuoja transporto valdymo sistema?

Kaip jau minėjome rinkoje yra daug programų ir visų jų kainos skiriasi. Kadangi šiandien kalbame apie Terra Logistics specializuotą transporto valdymo sistemą galime pasakyti, kad jos kaina gali siekti kelis tūkstančius eurų. Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio yra jūsų įmonė. Visiškai suprantama, kad kuo daugiau transporto priemonių, tuo reikalinga sudėtingesnė programa. Taigi, pagrindas, kad Lietuvoje turime ne vieną tokią kompaniją, kuri siūlo sprendimus logistikos verslui.

Kur galima susirasti IT specialistus?

Daugelis klientų klausia, kur galima susirasti IT specialistus, kurie gerai išmanytų savo darbą. Visi klientai šiuo atveju yra suinteresuoti gauti aukščiausio lygio paslaugas. Kaip jau supratote, norint susirasti tinkamą kompaniją, reikės atlikti namų darbus. Pasinaudokite paieškos sistemomis, įmonių katalogais ir susiraskite geriausiai jūsų poreikius atitinkančią kompaniją.