Laisvalaikis

Vasaros pramogos ir baidarių nuoma

Ar esate jau plaukia baidarėmis? Jeigu ne, tuomet tikrai rekomenduojame išbandyti šią pramogą. Lietuvoje galite rasti ne vieną įmonę, kuri profesionaliai užsiima baidarių nuoma. Taigi, tiems, kas mėgsta aktyvų poilsį rekomenduojame išbandyti plaukimą baidarėmis. Įvairios vasaros pramogos yra skirtos tam, kad jūs kuo geriau pailsėtumėte. Kiek kainuoja plaukimas baidarėmis? Viskas priklauso nuo to, kur jūs plauksite. Rinkoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai nuomoja baidares, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Kalbant apie baidarių nuomą verta paminėti tai, jog ne visos kompanijos siūlo baidarių nuomą kelioms paroms. Egzistuoja plaukimo maršrutai, kuomet plaukiama gera pusdienį. Nuomojantis baidares tokiam plaukimui reikia žinoti tai, jog nuomos kaina bus tikrai nedidelė. Šiuo metu vis labiau populiarėja plaukimas, kuomet plaukiama kelias paras. Renkantis tokį maršrutą galima itin gerai pailsėti. Tik įsivaizduokite, kad ne kelias paras būsite visiškos gamtos apsuptyje. Tokius plaukimus jau pamėgo daugelis Lietuvos įmonių. Renkantis tokias paslaugas reikia turėti omeny, kad geriausia rinktis ilgus plaukimo maršrutus.

Ką reikia žinoti plaukiant baidarėmis?

Pirmiausia reikia turėti omeny, kad Lietuvoje yra ne viena kompanija, kuri nuomoja baidares. Kiekvienas norintis plaukti baidarėmis tai gali padaryti kiekviename didžiajame Lietuvos mieste. Baidarės nuoma dažniausiai kainuoja apie dešimt eurų. Tokiam trumpam laikui išsinuomavus baidarę galėsite plaukti kelias valandas. Tai puiki pramoga norintiems gerai pailsėti. Pirmas, svarbus aspektas, kurį reikia žinoti yra tai, jog plaukimas baidarėmis turi būti pradėtas tik tuomet, kad plaukiantysis turi užsidėjęs gelbėjimosi liemenę. Turime labai daug pavyzdžių, kada ir geras plaukikas dėl tam tikrų priežasčių apsivertus baidarei nuskęsta.  Taigi, kaip jau supratote plaukti reikia tik turint gerai pritvirtintą gelbėjimosi liemenę.

Kokie maršrutai populiariausi Lietuvoje?

Kaip jau minėjome Lietuvoje populiarėja kelių dienų plaukimai. Taip plaukiant galima patirti daug įspūdžių. Jeigu plaukiate tris, keturias dienas, tuomet galime garantuoti, kad jūs tikrai gerai pailsėsite. Juolab, kad pats plaukimas vyksta toli nuo miesto šurmulio. Ši paslauga labai populiari tose regionuose, kur yra daug įvairių upių ir ežerų. Kaip jau supratote Molėtų krašte, tokios plaukimo paslaugos yra itin populiarios. Kiekvienas klientas gali užsisakyti tokias plaukimo paslaugas.