Technologijos

Personalo valdymo sistemos verslui

Jeigu jūsų kompanijoje dirba daug darbuotojų, tuomet visiškai suprantama, kad jums reikės specialios verslo valdymo sistemos. Daugelis tai vadina CRM, tačiau tai kur kas daugiau nei įprasta CRM sistema. Prie jos yra prijungti specialūs moduliai, kurie skirti tam tikroms funkcijoms. Šiuo atveju prie jūsų pasirinktos programos bus pridėtas papildomas darbuotojų valdymo modulis. Šis modulis leis valdyti visus įmonės darbuotojus. Kodėl ši programa yra naudinga? Pirmiausia yra taupomas brangus darbuotojų laikas. Kiekvienos darbuotojų grupės vadovas programoje gali priskirti kiekvienam darbuotojui projektus, pavesti užduotis ar pažymėti, kokius darbus turi atlikti kiekvienas darbuotojas. Naudojantis tokia programa jums nereikia kiekvienam darbuotojui aiškinti ką jis turi padaryti. Naujas užduotis tiesiog įrašote į programą ir priskiriate norimam darbuotojui. Šiuo atveju ir darbuotojams nereikia klausti savo vadovo, kokius projektus ar kokias užduotis jiems reikia atlikti. Kuomet jūsų tiesioginis vadovas priskiria naują užduotį, jūs gaunate pranešimą į savo el.paštą ar išmanųjį telefoną. Ar gi tokia programa nepalengvintų visų atliekamų darbų. Personalo valdymo programos vis labiau populiarėja, nes kompanijos pamato, kokią realią naudą suteikia programos naudojimas.

Kiek kainuoja tokios verslo valdymo programos?

Tiksli tokios programos kaina priklausys nuo daugelio aspektų. Pirmiausia reikia įvertinti kokių programos modulių jums reikės. Kadangi šiandien kalbame apie darbuotojų valdymą, todėl prie standartinės programos priskaičiuosime darbuotojų valdymo modulius. Bendrai kalbant tokia programa kainuoja kelis tūkstančius eurų. Lietuvoje galima rinktis iš didelio programų pasirinkimo. Jūs nesunkiai rasite įmones, kurios parduoda įvairaus sudėtingumo programas.

Specialisto patarimai klientams

Perkant tokias programas rekomenduojame netaupyti kelių tūkstančių eurų, o išsirinkti geriausiai sukurtą ir patogiausiai naudojamą programą. Jeigu jūsų visi įmonės darbuotojai išmoks ir kas dieną naudos tokią programą, tuomet jau po kelių mėnesių investuoti pinigai sugrįš. Darbuotojai tiesiog dirbs našiau. Jus bet kuriuo momentu galėsite patikrinti ką veikia konkretus darbuotojas, kokius darbus jis yra atlikęs. Kaip įmonės vadovas, jūs galėsite paskirstyti naujas užduotis skyrių vadovams ir patogiai stebėsite kaip įgyvendinami jūsų pavesti darbai.