Šventės

Vestuvių rūpesčiai – vidurnakčio pramoga

Kiekviena moteris svajoja, kad svarbiausią gyvenime dieną viskas vyktų taip, kaip jos yra suplanavusios. O planuoti tikrai yra ką. Ko gero didžiausias galvos skausmas – svečių sąrašas. Tačiau, ne ką mažiau svarbu pakviestus svečius palepinti skaniu maistu, gražia aplinka, nustebinti vidurnakčio pasirodymu. Kad visą tai suplanuoti ir nesijaudinti dėl šių dalykų prieš pat vestuves, reikia pradėti planuoti iš anksto.

Svečių sąrašą sudaryti sunkiausia, nes du žmonės, iš dviejų šeimų, susijungia į bendrą šeimą. Dažniausiai vestuvių biudžetas yra ribotas, o tai reiškia, kad ir svečių kiekis šventėje ribotas. Svečių pasirinkimas dažnai kelia daug pykčių tarp būsimų jaunavedžių, dėl to verta abiems itin atsargiai apgalvoti, ką jie nori matyti savo šventėje, o ko ne. Kadangi tėvai, broliai ir seserys kviečiami be jokio apmastymo, tai kitus gimines verta rimtai apmastyti. Vadovaukitės viena svarbiausių taisyklių pasirenkant svečius – kvieskite tik tuos asmenis, su kuriais bendraujate asmeniškai ir tik tuos, su kuriais jums gera. Vestuvės yra jūsų, ne jūsų tėvų ar senelių, dėl to tik jūs sprendžiate, kas jose dalyvaus.

Kitas svarbus momentas – maistas ir aplinka šventės metu. Nerinkite maisto vien tik kavinės administratorei rekomendavus. Viską būtina ragauti, net ir salotas. Atrodo paprastas dalykas išrinkti maistą, tačiau jei jums šventės metu bus neskanu, tai visą nuotaika bus sugadinta visam vakarui. Dėl to, ragaukite viską, ką ruošiatės patiekti svečiams. O kad vakarienės metu būtų skanu ne tik skrandžiui, bet ir akims, pasirūpinkite patrauklia salės išvaizda. Tam taip pat yra taisyklė – nepersistengti.

Kad šventė turėtų įspūdingą kulminaciją, atsakingai išrinkite vidurnakčio pasirodymą. Parinkite tai, kas jums labiausiai patinka, o tai gali būti – fejerverkai, gintaro dulkės, šampano šou, ledo šou, šokėjų pasirodymas ir t.t.

Kad šventė būtų įsimintina visam gyvenimui, planuokite ją atsakingai ir blaiviu protu. Nepulkite šventės prikrauti visais įmanomais dalykais, kuriuos tik siūlo žurnalai apie vestuves. Rinkitės kartu su savo antrąją puse, nes tai abiejų šventė. Stenkitės, kad po vestuvių liktumėte patenkinti rezultatu abu.