Šventės

Vestuvių vedėjai privalo būti charizmatiški

Tų švenčių, kurios būna kartą metuose, laukiame su nekantrumu. Mus nudžiugina ir vardadieniai, pasitaikantys gerokai dažniau. Tačiau kaip vertinti tokią progą, kuri paprastai gyvenime aplanko tik vieną kartą? Jau turbūt supratote, kad kalba ims suktis apie vestuves. Tai išskirtinė šventė, tad ir vestuvių vedėjai negali būti spirti iš kelmo.

Dideli reikalavimai keliami kone visiems, turintiems išlaikyti žmonių auditoriją. Tačiau vien laiko tempimas šventę paverstų absurdiška. Iškalba – Dievo dovana, bet ji turėtų būti naudojama kartu su kitais veiksmais. Vestuvių vedėjų funkcija nėra išdėstyti kokios nors paskaitos medžiagą. Jie neturi svečių apkrauti tonomis informacijos. Vedėjams nebūtinas operos solisto vardo vertas balsas. Jie netgi neprivalo atitikti manekenų išvaizdos standartų. Tai, sakysite, tokia veikla gali užsiimti kiekvienas? Sakyti galite, bet tai klaidinga nuomonė. Prie tiesos prieisime paminėję žodį „charizma“. Būtent ši savybė, kuri dažnai apibūdinama kaip įgimta, yra tarytum auksinis raktas, paverčiantis vestuves nuostabiomis gyvenimo akimirkomis.

Kodėl vestuvių vedėjai neprivalo būti dailiausi ar visaip kitaip tobuliausi, tačiau be charizmos šventė neįsivaizduojama? Viena to priežasčių – jau minėtas šventės retumas. Nors ir pastarasis žodis nėra visiškai teisingas. Vestuvės, jei pasirenkama žmogų, apskritai yra vienetinis gyvenimo įvykis. Kita vertus, pažymėti ir sutvirtinti savo meilę galima švenčiant sidabrines, auksines ir kitokių brangiųjų metalų vardais pakrikštytas vestuves.

Vestuvių vedėjai ir charizma – neišskiriamas derinys dėl pačių jaunųjų. Jie ilgai ruošiasi šiai dienai, renkasi nepriekaištingus rūbus, planuoja, ką pakviesti. Prieššventiniu palydovu tampa ir jaudulys. Ir jei po viso pasirengimo nuvilia vedimas, negali pasakyti, jog viskas patiko šimtu procentų. O juk taip norėtųsi šią dieną įsiminti kaip nepriekaištingą. Ir būtent kalbant apie įsiminimą, charizma yra dar vienas auksinis raktelis. Kodėl? Ogi todėl, kad linksmai, nuotaikingai ir su iš vidaus kylančiu optimizmu ištartos frazės bei sugalvoti žaidimai puikiai įsimena. Jie išlieka ne tik jaunųjų, bet ir svečių galvose. Apie nuostabią šventę, kurios metu susijungė dviejų įsimylėjusių žmonių širdys, primins ir nuotraukos.

Ką gi, asmenims be charizmos ne vieta ant vestuvinės scenos. Na, o tinkamai parinkti vestuvių vedėjai sukuria išskirtinę atmosferą ir leidžia atsipalaiduoti.