Grezimo stakles
Laisvalaikis

Vyriški hobiai

Ne kiekvienas namuose turi garažą ar dirbtuves, bet neabejotinai kiekvieno vyro svajonė yra turėti bent vieną iš jų. Juk tai tarsi urvas vyrui, kuriame jis gali jaustis saugus ir netrukdomas, kur gali kurti.

Kiekvienas žmogus turi savo pomėgių, tie pomėgiai gali būti labai įvairūs – gal vienam patinka spręsti matematinius uždavinius, kitiems patinka mintis išlieti ant popieriaus lapo, dar kažkam patinka paišyti, lipdyti, megzti. Tačiau kokie gali būti vyriški hobiai? Juk dažniausiai kalbama ir spaudoje rašome apie moteriškus hobius, lyg vyrai turėtų tik eiti į darbą ir uždirbinėti pinigus, bet daugiau nieko bendro su niekuo neturėti, o po darbo grįžti namo ir patogius įsitaisius ant sofos žiūrėti mėgstamą televizijos programą. Bet šiais laikais, kai ir moterys turi lygias teisias, pomėgiai taip pat tapo visiems lygiaverčiai, taigi, apie vyriškus pomėgius.

Aktyvus laisvalaikis. Dažniausiai vyrai mėgsta leisti laiką aktyviai. Tai įvairūs grupiniai žaidimai, jėgos žaidimai ar sportas. Dažna sporto šaka, kuriavyrai mėgsta užsiimti ar bent jau žiūrėti – krepšinis ar futbolas. Kai kurie mėgsta šiek tiek stipresnes ir daugiau į smurtą orientuotas sporto šakas, kaip kad boksas ar kt. dar kitiems patinka snieglenčių ar slidžių sportas žiemos sezonu, vasarą užsiimti akrojoga, bounderingu ar dar kuo kitu. Taip pat ne ką mažiau populiarumo sulaukia ir dviračių sportas ar tiesiog aktyvus laisvalaikis.

Kai kurie vyrai yra šiek tiek uždaresni ir po sunkios darbo dienos tiesiog mėgsta pabūti ir atsipalaiduoti ramiai, kur nors jiems artimoje aplinkoje. Kai kurie tą aplinką randa mylimosios glėbyje, dar kiti savo dirbtuvėse, kuriose gali būti įvairūs sudėtingi įrankiai, tokie kaip gręžimo staklės. Manysite, kas tai yra ir kam tai naudojama? Na, visi turi skirtingų hobių. Galbūt kai kurie po darbo mėgsta atsipalaiduoti leisdami laiką savo dirbtuvėse ir kurdami kažką, galbūt tiesiog remontuodami. O galbūt vyras mėgsta viską daryti pats ir tvarkyti savo namus savo rankomis, tokiu atveju dirbtuvės namuose jam yra nepakeičiamas gyvenimo malonumas ir, tiesiog, privalumas, kuris gyvenimą paverčia pilnaverčiu ir prasmingu.