Xiaomi telefonų remontas
Technologijos

Xiaomi telefonų remontas – ar verta?

Telefonas šiais laikais yra neatsiejama gyvenimo dalis ir penkiamečiui, ir aštuoniasdešimtmečiui. Ir, ko gero, galima drąsiai teigti, jog daugelis netgi turi ne po vieną telefoną. Išmanusis telefonas nemaža dalimi atstoja ir kompiuterį, tad jo svarba ir nauda yra neabejotini. Būtent dėl to savo telefonu reikia gerai rūpintis, o prireikus – remontuoti. Taisyklų, bent didesniuose miestuose, taip pat netrūksta, tad eiliniai telefono gedimai šiais laikais nebėra problema. Kita vertus, yra nemažai ir skeptikų, kurie dažnai siūlo geriau pirkti naują telefoną nei jį taisyti. Pabandykime apsvarstyti argumentus už ir prieš.

Xiaomi telefonų remontasPradėkime nuo to, kad gedimų būna pačių įvairiausių. Trūkinėjantis ar dingstantis ryšys, savaiminiai išsijungimai, labai greitas išsikrovimas ar SIM kortelės nepriėmimas dažnai būna susiję su gamykliniu broku. Jeigu turite telefono garantiją, galite drąsiai kreiptis į aptarnaujantį servisą ir tikėtis arba remonto, arba pakeitimo, arba tiesiog sumokėtų pinigų grąžinimo. Kur kas blogiau jei garantijos neturite, pavyzdžiui pigiau pirkote naudotą telefoną. Tokių atveju jums gali padėti telefonų taisyklos. Xiaomi telefonų remontas, kaip ir daugelio kitų modelių, minėtu gedimu atveju dažnai tikrai galima. Tad net dinginėjantis ryšys ar savaiminiai išsijungimai neturėtų jūsų nuteikti naujo telefono pirkimui net nepabandžius kreiptis į taisyklą. Žinoma, ne visada galite tikėtis geriausio varianto. Tačiau sėkmės atveju gerokai sutaupysite.

Kur kas sudėtingiau priimti sprendimą tais atvejais, kai reikia keisti telefono ekraną. Sudužęs mobiliojo stiklas – dažnas reiškinys. Paprastai toks taisymas kainuoja tikrai nemažai. Bet jei jūsų telefono modelis tikrai brangus, ko gero ekrano pakeitimas bus naudingas. Šioje vietoje sutaupysite ir laiko – pakeitus ekraną, kitaip nei perkant naują telefoną, nereikės perkelinėti visų turimų duomenų ir iš naujo siųstis mėgstamiausių programėlių.

Tačiau jei turite pigų telefoną su įskilusiu ekranu, greičiausiai daugelis patartų tiesiog pasiieškoti naujo telefono. Nors xiaomi telefonų remontas paprastai ir nėra brangus, tačiau į naują ekraną investuoti pusę telefono vertės kažin ar labai protinga. Vis tik pasiteirauti dėl remonto kainų verta bet kokiu atveju.

Į telefonų remonto paslaugas teikiančias įmones kreipiamasi ir tais atvejais, kai reikia atkurti telefono atmintyje esančią informaciją. Šiais laikais, kai telefonas iš dalies pakeitė asmeninius kompiuterius, telefonų atmintyje saugoma tikrai daug svarbios informacijos. Ir ne visada labai apdariai, pavyzdžiui pasidarius atsargines kopijas. Net tada, kai telefonas net nebeįsijungia, dar galima tikėtis atgaivinti jo atmintyje esančią informaciją. Tad jei nenorite prarasti tris metus kauptų nuotraukų, būtinai pabandykite paprašyti pagalbos telefonų taisykloje – per anksti pasiduodi tikrai nereikia.