Tekinimo stakles
Namai

Dirbtuvės jūsų namuose. Nuo ko pradėti?

Jei nusprendėte tampi amatininku ar tiesiog norite savo namuose išnaudoti erdves ir įsirengti dirbtuves, jūs būtinai turite labai rimtai apgalvoti, ką įsigysite, kur investuosite savo pinigus. Taigi, keletas patarimų, ką būtina turėti savo dirbtuvėse.

Tekinimo staklės (http://www.infleks.lt/naujienos/18).  Kiekvienas save gerbiantis meistras savo naujai įsirengtose dirbtuvėse turėtų turėti geras tekinimo stakles. Jos leis jaustis tikru meistru, su jokios galėsite ištekinti bet ką. Taip pat, tai gali tapti mažo jūsų šeimos verslo pradininku.

Patalpos. Prieš įsigyjant tekinimo stakles, nepamirškite pagalvoti, kur jas laikysite. Tad iš tiesų, visų pirma reikalingos geros, erdvios patalpos. Juk norite jaustis patogiai, nevaržomai savo dirbtuvėse. Taip pat turėti kur susidėti savo įrankius bei susistatyti visą turimą įrangą.

Įvairū rakandai. Be staklių ir patalpų jums reikės begalo daug įvairaus pobūdžio įrankių. Jei dirbate su mediena, turite pagalvoti, ko gi jums gali prireikti dirbant su medžiu. Negalite turėti tos pačios įrangos, kaip kad dirbant su metalu. Žinoma, to daryti jums niekas negali uždrausti, bet darbą gerokai apsunkins, jei neturėsite specialiai pritaikytios įrangos. O ir idėjų įgyvendinimas gali gerokai apsunkėti, jei vis galvosite, kaip gi įgyvendimus vieną ar kitą mintį neturint tam reikiamų priemonių.

Nepamirškite gero apšvietimo. Tai yra labai svarbu. Geras apšvietimas jums ne tik padės geriau matyti, jis padės geriau suprasti savo gaminį bei pastebėti trūkumus dirbant. Taip pat neapsunkins pačio darbo proceso. Juk tamsa taip vargina, o jei dar pametamate kokią smulkią dėtalę, ją taip sunku atrasti tamsoje. Tad geriau iš anksto pasirūpinkite šviesa savo dirbtuvėse, darbinėje aplinkoje.

Geri peiliai. Atrodytų, jei aš dirbu su staklėmis, kam man tie peiliai? Tačiau staklės gali ištekinti, o peiliai išpjauti, tad tai du labai skirtingi dalykai. Dažnai gali tekti išpjauti mažas dėtales, kažką pasižymėti, todėl peiliai yra labai svarbus komponentas jūsų naujai įsirengtose dirbtuvėse.

Įsirenginėjant naujas dirbtuves svarbu atkreipti dėmesį į detales bei kokybę. Pasitikėkite savimi ir savo nuojautą ir įsikūrsite pačias jaukiausias dirbtuves atitinkančias jūsų poreikius.