Mada

Kaip išsirinkti lempą geliniam lakavimui?

Norėdami pasirinkti manikiūro lempą sau, turite žinoti apie šių prietaisų tipus, jų teigiamas ir neigiamas puses ir veikimo principą. Taip pat svarbu suprasti, kokiais tikslais jums reikalinga įranga: savarankiškam naudojimui namuose ar profesionaliam darbui.

LED lempos rinkoje pasirodė daug vėliau nei  fluorescencinės lempos. Todėl jos turi daugiau pranašumų prieš UV lempas. Pagrindinis pranašumas yra daug greitesnė polimerizacija, kuri praktiškai tris kartus sutrumpina džiovinimo procedūros laiką. Išsamiau apie tai rasite pardavėjo puslapyje. Kiti ne mažiau reikšmingi šių produktų pranašumai yra padidėjęs atsparumas smūgiams, taip pat mažas dydis ir svoris. Be to, LED lempos turi ilgą tarnavimo laiką, o tai visiškai kompensuoja jų santykinai dideles išlaidas.

Vienintelis, LED lempų trūkumas yra tas, kad jomis negalima džiovinti tam tikrų prekės ženklų gelio lakų. Gelinio lako gamintojai savo gaminių instrukcijose visada nurodo, ar galima džiovinti lakus, naudojant šviesos diodus.

Skirtingai nuo naujesnių ir modernesnių LED lempų, UV lempos išdžiovina absoliučiai visus gelio lakus. Nepaisant to, šis rodiklis kartu su santykinai mažomis sąnaudomis yra bene vieninteliai tokio tipo privalumai. Visais kitais atžvilgiais UV lempos yra žymiai prastesnės nei LED. Visų pirma, tai yra džiovinimo laikas, kuris visiškai netinka šiuolaikiniam meistrui, dirbančiam greitu tempu.

Kiti gelio lako džiovinimo fluorescencinių lempų trūkumai yra santykinai didesnis svoris ir ne tokie kompaktiški matmenys. Be to, pačios lemputės nėra tokios patvarios, o intensyviai jas naudojant finansinės išlaidos gali gerokai viršyti vienkartines LED lempos pirkimo išlaidas. Taigi ši galimybė yra mažiau pageidautina sėkmingai plėtoti profesionalaus manikiūro verslą.

Tačiau dabar grožio meistrams atsiveria nauja galimybė – tai kombinuotos LED / UV lempos, kurios, priklausomai nuo vartotojo pasirinkimo, gali veikti abiem režimais. Šie modeliai yra tikrai universalūs, ir patikimi net grožio salonams.