vertimu biuras vilnius
Paslaugos

Kaip pasirinkti gerą vertimų biurą?

vertimu biuras vilniusNuolat kalbame ir diskutuojame apie vertimo kokybės bei vertėjo profesionalumo klausimus. Vis dėlto, ne ką mažiau už profesionalumą yra svarbus darbo organizavimas ir bendravimas su klientais. Tad iš ko galima suprasti, kad vertimų biure dirbanti komanda patikima, o paslauga bus suteikta laiku ir kokybiška?

Operatyvumas

Įsivaizduokite, kad savo svetainėje vertimu biuras vilnius ar vertimu biuras kaune skelbia apie operatyviai ir nebrangiai atliekamus vertimus. Pačios savaime šios vertybės yra geras dalykas ir jeigu reikia šabloninių dokumentų vertimo tai, tikriausiai, yra tai, ko ieškome.

Išsiunčiame laišką su klausimu kiek vertimo paslaugos kainuos, kada galime tikėtis atliktų darbų ir pan. Laukiame valandą, dvi, tris, parą, dvi… Po savaitės gauname atsakymą be atsiprašymo ir paaiškinimo apie, mažų mažiausiai, tokias priežastis, kaip žemės drebėjimas, antpuolis iš Rusijos, cheminis sprogimas, viso biuro apsinuodijimas ir pan. Taigi, atsakymas skamba maždaug taip, kad jau rytoj, nes jie super operatyvūs.

Ką mums sufleruoja toks vertimu biuras vilnius? Mums tai sako, kad pataikėme ant super didelių melagių ir neišmanėlių, mane laikančių kvaile. Vadinasi nuo jo tenka bėgti.

Informacijos suteikimas

Paanalizuokime kitą situaciją. Tarkim, paskambiname arba pateikiame užklausą, o vertimu biuras vilnius atsako labai greitai, nurodo vertimu biuras vilniuje kainos. Ji Jus tenkina ir Jūs susitariate bendradarbiauti.

Po kelių valandų paskambina kitas asmuo, kuris prisistato iš ten pat. Tas pats vertimu biuras vilnius nurodo kitas kainas ir kitą atliko laiką.

Akivaizdu – pas Juos betvarkių betvarkė ir tikras chaosas. Nėra aiškios hierarchijos, jie nežino savo pareigų. Žodžiu, prastai. Galbūt vėliau duos tą pačią užduotį dviem vertėjams ir net išrašys dvi sąskaitas.

Atsiliepimai

Ir štai kitas scenarijus. Ieškote kažko panašaus į vertimu biuras vilniuje su notaro patvirtinimu. Randate šimtus pasirinkimų: vertimu biuras vilniuje laisves pr, vertimu biuras vilniuje kalvariju gatveje, vertimu biuras vilniuje pylimo g ir vertimu biuras vilnius basanaviciaus g, ir t.t. Pasirenkate vieną iš jų ir prieš Jūsų akis visa galybė atsiliepimų. Pačių įvairiausių, žinoma.

Ar gaištate laiką skaitydami? Ne, nors greičiausiai ten atsiliepimų bus ir gerų, ir blogų. Tačiau permetus akimis vaizdas susidaro realus. Tad lengva nuspręsti, kas yra geras vertimų biuras, o kas nesusitvarko su savo darbu.