Finansai,  Paslaugos

Kaip rasti tinkamiausią kredito kompaniją?

kreditasKad ir kaip kiekvienas mūsų norėtų pasakyti, kad yra nepriklausomas nuo pinigų, deja, tai paprasčiausiai neįmanoma. Net jei ir nesijaučiate esąs materialistas, visgi, pinigai sudaro labai didelę ir svarbią dalį mūsų gyvenime: mes už juos perkame maistą, atsiskaitome už paslaugas, keičiame į malonumus… O kai pinigų pritrūksta – dažniausiai atrodo, kad saulė pasislėpė po debesimis ir niekada nebe išlis. Taip jau yra, kad net ir nežinodamas kiekvienas mūsų kažkiek priklauso nuo pinigų, nes be jų paprasčiausiai šiuolaikinėje visuomenėje išgyventi niekaip nepavyktų. O kada pastarųjų prireikia, dažniausiai galvojame apie visas įmanomas alternatyvas, kurios suteikia galimybę kiek papildyti savo kiaulę taupyklę. Vienas iš tokių būtų yra greitasis kreditas, kuris dažniausiai ir užlopo visas finansines skyles.

Tiesa, egzistuoja labai platus firmų pasirinkimas ir kiekviena jų tikina, kad būtent jų kreditas yra pats geriausias. Tik žinodamas pagal ką rinktis firmą sutaupysite laiko ir pasirinksite geriausią variantą.

  • Kreditas, žinoma, dažniausiai renkamasis į palūkanas. Paprasčiausiai įvertinkite skirtingų firmų teikiamas palūkanas ir taip, kaip įprasta, pasirinkite pigiausią variantą.
  • Tuo pačiu įvertinkite ar firmą pirmą kreditą teikia nemokamai. Tai puiki galimybė sutaupyti nemažą pinigų sumą. Kreditas tampa nemokamas ir grąžinsite lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinsite.
  • Kiekviena firma kelia tam tikras sąlygas. Tik jas atitikę asmenys gali skolintis. Žinoma, daugiau ir mažiau jos yra panašios, tačiau kartais skiriasi amžiaus riba ir panašiai.
  • Ar turite pastovų darbą? Dažniausiai firmos skolina tik asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas. Kitu atveju egzistuoja dar viena alternatyva – kreditas bedarbiams. Tačiau tuomet reikia palikti užstatą, ir dažniausiai tuo tampa auto transporto priemonė.
  • Įvertinkite ir laikotarpius per kuriuos reikia pinigus grąžinti. Dažniausiai pasirenkamas kuo ilgesnis laiko tarpas, net jei žinoma, kad pinigus pavyktų grąžinti jau mėnesio eigoje. Paprasčiausiai – apsidrausti niekada nebus gėda.

Kreditas suteikiamas tik tiems asmenims, kurie atitinka išsikeltas sąlygas. Atsakingi Lietuvos piliečiai visada gaus norimą kreditą, tad racionaliai įvertinkite savo galimybes ir gebėjimą pinigus grąžinti ir tik tuomet kreipkitės į firmą su prašymu.