Paskolos paraiška
Finansai

Paskolos gavimo procedūra

Turbūt netrukote pastebėti, kad pastaraisiais metais labai dažnai televizijos ekranuose ir įvairiose kitose žiniasklaidos priemonėse mirga daugybė kredito bendrovių reklamų. Tai rodo, kad šiandien vartotojų tarpe kreditai yra labai populiarūs, tačiau kartu su jų populiarumu natūraliai iškyla ir nemažai papildomų klausimų (daug naudingos informacijos skaitykite spustelėję šią nuorodą https://paskolose.lt/straipsniai/79-d-u-k-apie-kreditus), į kuriuos būtina gauti tikslius ir labai aiškius atsakymus. Tai finansiniai įsipareigojimai, todėl į pastaruosius jokiu būdu nereikėtų žvelgti pro pirštus.

Pirmasis žingsnis, kurį reikėtų žengti, jei norite apgalvotai pasinaudoti kredito bendrovių paslaugomis, tai kreditorių pasirinkimas. Galbūt girdėjote, kad šiuo metu Lietuvoje veikia ne viena dešimtis skirtingų kredito bendrovių. Tai reiškia, kad yra begalė skirtingų kredito pasiūlymų, kuriais galime pasinaudoti. Jei norime sutaupyti ir sulaukti pačių geriausių variantų – būtina peržvelgti kuo daugiau įvairių kreditorių tinklalapių, kuriuose yra pateikiamos jų siūlomos paskolos ir jų suteikimo tvarka.

Tam, kad pasirinkimo procesas būtų greitesnis, nėra būtina peržiūrėti visų kreditorių tinklalapius. Dabar visą tai galite atlikti akimirksniu, jei pasinaudosite informaciniais paskolų rinką apžvelgiančiais tinklalapiais. Juose yra publikuojami pagrindinių mūsų šalyje veikiančių kredito bendrovių sąrašai ir išskiriami naudingiausi pasiūlymai, nepamirštant įvardinti tiek suteikiamų paskolų dydžio, tiek ir grąžinimo terminų.

Kai rasite jums tinkančias bendroves, pasidomėkite jų sąlygomis. Įprastai jos būna ganėtinai panašios. Tačiau bet kuriuo atveju įvertinkite kiekvieną aspektą. Kadangi dažniausiai paskolos suteikiamos taikant palūkanas, nepamirškite, kad galutinė kreditoriams grąžinta bendra suma bus didesnė nei ta, kurią gavote skolindamiesi pinigus. Išimtis taikoma tuomet, kai paskola suteikiama nemokamai – į kredito bendrovę kreipiantis pirmą kartą ir skolinantis nedidelę pinigų sumą.

Žinoma, kad paskolos gavimo procesas yra tiesiogiai susijęs ir su jūsų finansine padėtimi. Jei ji yra stabili ir pakankama, kad gautumėte norimo dydžio paskolą, tuomet greičiausiai kreditorių atsakymas bus teigimas. Be abejo, nereikėtų pamiršti ir švarios kredito istorijos veiksnio. Jei iki šiol neturėjote jokių pradelstų įsiskolinimų ir visus finansinius įsipareigojimus vykdėte laiku, tuomet kredito bendrovės į jus žvelgs kur kas palankiau. Tačiau priešingu atveju, jei iki šiol pasitaikydavo atvejų, kai gautas paskolas grąžindavote nesilaikydami sutarties sąlygų, didėja tikimybė, kad kreditoriai pateiks neigiamą atsakymą.

Bet kuriuo atveju, visada įvertinkite savo finansines galimybes – pastarąsias jūs žinote geriausiai. Net ir tuo atveju, jei kreditorių nuomone jūs galite gauti norimo dydžio kreditą, gerai apsvarstykite visas detales ir ne vieną kartą apgalvokite šio jūsų norimo priimti sprendimo paskirtį. Jei paskolos jums iš tiesų labai reikia ir tai yra neišvengiama, suprantama, kad šiomis paslaugomis tikrai pasinaudosite. Tačiau jei vis dėlto matote, kad kol kas galite išsiversti ir iš savo asmeninių lėšų, luktelkite ir galbūt paskolos neprireiks. Kad ir kaip bebūtų, stenkitės viską tinkamai apskaičiuoti ir įvertinti, o tuomet gauta paskola neturėtų pridaryti jokių sunkumų.