baseino turėklai
Namai

Kaip sukurti saugią ir gražią atmosferą aplink baseiną?

Yra žinoma daug nelaimingų atsitikimų su vaikais, kuriuos sukėlė lauko baseinai. Dauguma šių atvejų įvyko namų baseinuose, kur vaikai liko be tėvų globos.

Žinoma, vaikai gali pasinaudoti kėdute, pavyzdžiui, norėdami perlipti turėklus ir patekti į vandenį, tačiau jei apsauginius turėklus bus pakankamai aukšta, kliūtį įveikti bus sunkiau, dėl to nesijaudinsite.

Planuodami medinius turėklus baseinui, kuriuos galite rasti čia: https://www.tureklai.net/mediniai-tureklai/ pasiteiraukite vietos miesto biuro reikalavimų. Tokie reikalavimai gali apimti aukštį, tarpus tarp plokščių, turėklų tipą, dydį ir kt. Žinoma, renkantis turėklus derėtų pasirūpinti, kad ji derėtų prie bendro Jūsų namų išorės dizaino ir biudžeto.

Daugiafunkcinis baseino aptvėrimas

Renkantis turėklus reikia iš anksto apgalvoti, kokia bus pagrindinė jos funkcija. Internete ir specializuotose parduotuvėse rasite daug įdomių  turėklų idėjų, tačiau visos jos turi atskirų privalumų. 

Daugiafunkcis baseino aptvėrimas leidžia mėgautis poilsiu lauke ir tuo pačiu užtikrinti saugumą. Geriausias apsauginių tvorų tipas yra tinklinės tvoros, su sąlyga, kad aukštis yra bent vienas metras. Piketinės tvoros taip pat yra gera idėja, jei jos pagamintos iš aukštos kokybės medienos.

Tvirta, patikima ir lengva konstrukcija

Apsauginiai  turėklai apsaugos jus ir jūsų draugus, kol mėgausite laiką prie vėsaus baseino. Šiuo atveju kietos tvoros yra geriausias pasirinkimas, nes jos suteiks jums privatumo valdoje. Jei nesate tvirtų tvorų mėgėjas, tuomet tvorą aplink visą baseiną galite įrengti naudodami tvirtas plokštes, tarp jų palikdami nedidelius tarpus.

Dekoratyviniai  turėklai suteiks jūsų namams estetinio patrauklumo, o savininkai, norintys baseino tvoros apsauginę funkciją derinti su vizualiniu patrauklumu, gali pasinaudoti kaltiniais  turėklais arba cinkuotais plieno turėklais.

Nepriklausomai nuo funkcionalumo ir dizaino, kiekvieno tipo  turėklai turi būti tvirtos, patikimos, lengvai naudojamos ir maksimaliai apsaugoti savininką. Jei norite būti socialūs, galite pasirinkti tvoras, kurias galima greitai nuimti – taip pat yra daugybė galimybių.

Populiariausi pasirinkimai

Daugumą baseinų turėklų reikia montuoti ant kieto, stabilaus paviršiaus, todėl reikia kruopščiai parinkti tinkamas medžiagas. Stiklas, aliuminis, nerūdijantis plienas, kaltas geležis, tinklelis ar medis – yra įvairių idėjų, kurios tiks kiekvienam skoniui ir veiks kaip vientisa išorės konstrukcija.

Baseino tinklinio tipo turėklai yra viena iš populiariausių baseino tvorų rūšių. Tai gana ekonomiška medžiaga, kuri rūpinasi tik saugumu. Dėl medžiagos tvirtumo tinklelio nepažeis naminiai gyvūnai ir vaikai. Vielos tinklelis yra labai patvari medžiaga. 

Tvora lengvai perkeliama ir yra beveik universali. Be to, tinklines tvoras labai sunku peržengti. Tinklinės tvoros yra tvirtos ir sunkiai įveikiamos, o įrengus savaime užsidarančius vartus, tvora užtikrina aukštą patogumo ir saugumo lygį.

Konstrukcijų variantai

Permatomi  turėklai galima pamatyti daugelyje modernių lauko konstrukcijų, o rinka siūlo daugybę variantų: karkasinė, pusiau karkasinė, berėmė ir kt. Permatomi turėklai gaminami iš tvirtų lakštų be tarpų, kad vaikai negalėtų susispausti ar perlipti per apsauginius turėklus. Šios tvoros neužstoja vaizdo į apylinkes ir turi puikų vizualinį patrauklumą.

Mediniai  turėklai baseinui

Mediena yra dar viena populiari medžiaga. Dažniausiai svetainių savininkai pasirenka turėklus , kuri suteikia kiemui klasikinio grožio. Medinių tvorų trūkumas yra tas, kad jas reikia reguliariai prižiūrėti ir jos turi būti padengtos apsauginiu dažų sluoksniu, kad mediena nepatirtų neigiamo oro poveikio.

Medinę tvorą galite pastatyti tuo pačiu metu, kaip ir baseino statyba. Spalvingi mediniai  turėklai suteikia baseinams patrauklumo.

Pabaigai

Kalviški  turėklai yra brangiausia ir gražiausia  turėklų rūšis ir užtikrina aukščiausią apsaugos laipsnį. Šios tvoros suteikia neprilygstamą, rafinuotą išvaizdą, kuri patinka visiems žmonėms. Kalvųjų geležies turėklų spalva ir dizainas padidina baseino vertę ir vizualinį kiemo patrauklumą.

Šaltinis: https://www.tureklai.net