Mada,  Ne į temą

Kaip susikurti skandinavišką stilių namuose?

skandinaviskasKas Jums yra gražūs namai? Kiekvienas žmogus suvokia skirtingai, kokie jie turėtų būti. Kol vieni labiau linksta prie klasikos, tuo tarpu kiti juda link modernizmo. Šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka. Skandinaviško stiliaus biuro baldai – gana populiarūs Lietuvoje. Nors mes nesame labai skandinaviškas kraštas, tačiau labai daug dalykų perėmėme būtent iš ten. Daugelis žmonių tikina, kad tai stilingas ir tuo pačiu funkcionalus pasirinkimas. Jeigu ir Jums Skandinaviškas interjeras patinka – tokiu atveju rekomenduojame pasikliauti patarimais, kurie padės susikurti tokius namus arba biurą.

Skandinaviškas dvelksmas Jūsų namuose – kokybiškiems, gražiems ir funkcionaliems namams.

  • Pirmiausia reikia įsisavinti, kokios spalvos padeda susikurti šių šalių interjerą. Kadangi jis alsuoja natūralumu, nieko keisto, kad dažniausiai pasirenkamos rudos, gelsvos spalvų derinys. Taip pat pasirinkus medinius baldus pastarieji dažniausiai tik užlakuojami taip stengiantis išsaugoti natūralią medžio spalvą. Taip pat tinka ir melsva bei žalia spalvos, kurios taip pat randamos gamtoje.
  • Skandinaviško stiliaus biuro baldai dažniausiai būna arčiau klasikos nei modernizmo. Taigi, pasirenkami būtent mediniai, o ne plastikiniai baldai. Žinoma, jeigu mokate derinti – tokiu atveju Jums nebus sunku pasirinkti ir skirtingų medžiagų baldus. Jeigu nepasitikite savo jėgomis, tačiau norite kuo daugiau stiklinių daiktų – kreipkitės į stilistus, kurių darbas viską suprojektuoti taip, kaip jie labiausiai nori.
  • Šio tipo interjeras dažniausiai kuriamas didesniuose kambariuose arba biuruose, kadangi vyrauja masyvūs baldai, kuriems reikia skirti kuo daugiau vietos. Susikoncentruojama ne ties minimalizmu, tačiau priešingai.
  • Baldai dažniausiai būna labai lakoniški ir įprasti. Jokių netradicinių formų, spalvų arba linijų. Vėlgi, tai nėra kažkokia taisyklė. Paprasčiausiai jeigu norite tikrai pagal šiaurietiškus kriterijus sukurtų namų arba darbo vietos – siūlome pasirinkti kuo paprastesnius baldus.
  • Skandinavams visą laiką buvo labai svarbu ir praktiškumas. Tai reiškia, kad reikia pasirinkti tokius baldus, kurie yra patogūs ir jų naudojimas bei laikymas nesukels diskomforto. Žinoma, pasirinkti dėl grožio taip pat galima, tačiau šiauriečiai į viską žvelgia per praktikos prizmę.
  • Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad skandinaviški baldai labai sunkūs, tačiau pats interjeras turi būti kuo lengvesnis. Kadangi šios šalys liūdi dėl gana mažo kiekio saulės – svarbu susikurti kuo šviesesnius ir tuo pačiu lengvesnius namus. Puikiai pasitarnauja didelis veidrodžių kiekis ir ypač lengvai krentančios užuolaidos.
  • Šios šalies gyventojai labai mėgsta augalus, tad jų namuose ir biuruose galite pamatyti labai daug augalijos. Kadangi lietuviai taip pat myli florą, taigi bet kuriuo atveju dažniausiai gali pasigirti savo namuose turintis gana daug augalų.

Skandinaviško stiliaus biuro baldai – geriausias interjero sprendimas. Ypač tokiu atveju, jeigu pats tiksliai nežinote, kokių namų labiausiai norite ir kokie Jums labiausiai tinka. Konsultacijos su profesionalais padės Jums pasirinkti teisingai ir tuo pačiu susikurti tokius namus, kuriuose būtų labai gera ir malonu. Juolab, šiuo metu rinkoje pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka ir kas gali padėti susikurti svajonių namus arba darbo vietą.