gauti paskolą
Finansai

Ko atsisakyti gyvenime, jeigu nuolat reikia paskolų

gauti paskoląJeigu jums jau kelintą kartą per pastaruosius metus tenka gauti paskolą, nes vis neišsitenkate turimuose pajamų rodikliuose, vadinasi, kažką reikia daryti, kažką reikia keisti, kad gyvenimas būtų šiek tiek paprastesnis. Taip, paskolos gavimas šiais laikais yra labai paprastas ir tiesiog kiekvienas gali ją lengvai gauti, tačiau jums vertėtų stengtis galvoti apie tai, kad geriau paskolų neimti. Juk jos yra kraštutinumus, pirmiausia reikėtų gyvenime kažką keisti, kad užsitikrintumėte nuolatinį finansinį stabilumą. Vertėtų didinti pajamas ir atsisakyti kai kurių nebūtinų išlaidų. Kokių? Štai keli pavyzdžiai.

Pirkimo ne internetu

Kodėl būtent pirkimas internetu gali mus apsaugoti nuo per didelių išlaidų? Jeigu per daug išlaidaujame, vėliau galime pritrūkti pinigų, gali būti reikalinga gauti paskolą.  Tačiau to neprireiks, jeigu išsivaduosite nuo impulsyvaus pirkimo, kuris paprastai pasireiškia tiesiog parduotuvėse, prekybos centruose. Juose mus vilioja labai daug reklamų, patrauklius prekių išplanavimas ir pan. Tai tiesiog yra pagundos, kurios tiesia į mus rankas. Pagundoms atsispirti padeda racionalus protas, o jo daugiau turėsite būtent pirkdami internete. Čia galėsite ieškant prekės greitai pereiti kelias interneto parduotuves, palyginti pasiūlą, kainas. Netgi detaliai perskaityti kažkokių dalykų sudėtis, sužinoti, kiek kas kainuoja ir pan.  Visa tai gali būti paprastas dalykas, kada jums tikrai reikia ir norisi gyventi šiek tiek paprasčiau. Galite labai patogiai įsitaisyti savo krėsle ir ten stengtis, bandyti nusipirkti tik tai, ko reikia. Tada nebus spaudimo iš viso prekybos centro, nebus nusivylimo, kad vienoje parduotuvėje nerandate to, ko reikia ir dėl to perkate tai, kas ne visai tinka. Internetas leidžia racionaliau apsipirkti. Tada ir zmones zmonems nepradės patarinėti, ką pirkti (ką dažnai daro konsultantai parduotuvėse). Nebus reikalingos ir paskolos is zmoniu, kada neišleisite savo pirkiniams per daug.

Pirkimo akcijų metu

Impulsyvų pirkimą labai skatina ir pirkimas akcijų, išpardavimų metu. Čia galima ant kabliuko pasimauti net ir interneto parduotuvėse. Kadangi procentų, išpardavimo, nuolaidų ženkliukai gali būti pažymėti ir ant tam tikrų pirkinių, kurie nebūna to visai verti. Pavyzdžiui, tai gal būna koks nors pirkinys, kurio jums net nereikia. Taigi, pirkdami turite galvoti apie tai, kas iš tikro reikalinga, ir ar tos akcijos jus tik privilioja prie daiktų, kurių jums nereikia, ar tikrai leidžia nusipirkti reikiamus dalykus pigiau. Skolinkis iš žmonių ir pirk tai, ko tau nereikia – tai gali pasiūlyti parduotuvių akcijos. Tad į jas žiūrėkite protingai. Pirkite su akcija tik tada, kai iš tikro reikia. Taip jūs išlošite prieš visą pasaulį.

Valgymų mieste

Dar viena vieta, kur galima tuščiai išleisti pinigus, o paskui jau ieškoti paskolos is privaciu zmoniu, nes negali pragyventi – tai valgymai mieste. Kvaila valgyti mieste ir išleisti 200 eurų vien pietums ir vakarienėms, kai už 50 eurų per mėnesį gali pavalgyti mieste. Aišku, jeigu esi turtingas, gali sau leisti tokius valgymus. Tačiau, jeigu mėnesio gale jau nesukrapštai buto nuomai ir ieškai, kur gauti paskola internetu, tada turi pagalvoti apie tuos valgymus kitaip. Kad tau nereikia jų tiek daug, ir kad iš esmės turėtum tiesiog pasigaminti maisto iš namų, kuris būtų kokybiškas, ir už kurį nereikėtų tiek mokėti. Prabangaus maisto šunims irgi galima atsisakyti ir pirkti pigesnį. Bet kokių daiktų perteklius taip pat gali reikšti finansinius spąstus.