Technologijos

Kodėl investuodami į svetainės SEO investuojate ir į savo verslą?

SEO (angl. search engine optimization) išvertus iš anglų kalbos reiškia optimizacija paieškos sistemoms. Kitaip tariant tai yra kliento svetainės optimizacija “Google” paieškos sistemoje. Kodėl būtent “Google’? Ogi todėl, kad ši paieškos platforma yra pati populiariausia Lietuvoje.

 

SEO metu atliekami vidiniai ir išoriniai svetainės veiksmai, siekiant ją iškelti aukščiausiose paieškos pozicijose bei jas čia išlaikyti. SEO tinka įvairiems trumpalaikiams ir ilgalaikiams internetiniams projektams ir el. parduotuvėms. Taip pat SEO yra itin svarbi priemonė, skatinant ne tik efektyvesnę internetinę rinkodarą, bet ir komunikaciją tarp SEO kliento ir jo potencialių pirkėjų.

 

SEO privalumai verslui

 

  • SEO paslaugos yra investicija į jūsų verslo vystymą, su realia atsiperkamąją grąža. Tik svarbu, kad SEO būtų atliktas kokybiškai ir teisingai, pagal visus standartus ir keliamus reikalavimus. Šioje vietoje jums gali pagelbėti SEO specialistas, kuri yra sukaupęs itin didelę darbinę patirtį šioje srityje.
  • parduotuvė/ jūsų internetinė svetainė, dirbanti 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą, niekada neserganti ir dirbanti net per šventines dienas apskritus metus.
  • SEO skatina potencialių svetainės klientų aktyvų dalyvavimą pirkimų/ pardavimų procese. Pritaisę SEO savo svetainei sulauksite tokių rezultatų, kaip: padidėję pardavimai ir pelnas.
  • Išaugęs internetinės svetainės matomumas ir lankomumas. Čia SEO atlieka itin reikšmingą vaidmenį, nes jeigu jūsų svetainė nebus matoma paieškos sistemoje – ji taps nieko verta ir visiškai nenaudinga.

 

SEO nauda internetinei svetainei

 

  1. Aplenkti konkurentai. Tai yra itin svarbu, siekiant išsiskirti iš konkurentų.
  2. Matomumas paieškos sistemose. Jeigu būsite nematomi, galite pamiršti apie sėkmingus pardavimus ir verslo augimą.
  3. Padidėjęs svetainės lankomumas, kuris atveda ir tikslinius klientus.
  4. Galima sakyti, kad SEO yra nebe didžiausia investicinė grąža, palyginus su kitomis internetinio marketingo rūšimis.
  5. Svetainės randamumas pirmame “Google” paieškos sistemos puslapyje. Net 70 proc. visų interneto ieškotojų nenueina iki antrojo paieškos sistemos puslapio.

 

Jeigu siekiate savo internetinį projektą ar verslą padaryti matomą paieškos sistemose, pakelti pardavimus ir pelną,  rekomenduojama pasitelkti SEO specialisto pagalbą ir imtis veiksmų.