Paslaugos

Kodėl jums vertėtų pasinaudoti gėlių pristatymu į namus

Gėlės yra puiki dovana bet kokia proga, o joms dovanoti niekada nebūna netinkamo laiko. Atliktų apklausų duomenys rodo, kad net 83 % žmonių teigia, jog jiems patinka gauti gėles visiškai netikėtai! Tačiau ar žinojote, kad gėlių dovanojimas gali turėti ir didelės naudos jų gavėjo sveikatai? Ir jei jūs iki šiol ieškojote papildomos priežasties dažniau dovanoti gėles, tai neabejotinai yra viena iš jų.

Taigi, būtų labai naudinga ir įdomu pažvelgti į tai, ką apie gėlių pristatymą į namus kalba profesionalūs floristai ir gėlių salonai.

Svarbūs gėlių pristatymo į namus privalumai

  • Padeda greičiau pasveikti. Nors dovanoti gėles ligoninėje gulinčiam žmogui yra įprasta tradicija, iš tiesų tam yra rimta priežastis! Ligoninėse dažnai įkuriamos žaliosios erdvės ir  veikia gėlių parduotuvės, kadangi jos gali padėti pacientams nusiraminti ir padėti jiems jaustis geriau. Dėl to pacientai greičiau pasveiksta. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad turite laukti, kol kas nors atsidurs ligoninėje, kad padovanotumėte jam gėlių! Dovanodami gėlių draugui, kovojančiam su fizine – ar net psichine – liga, galite sumažinti jo stresą ir padovanoti jam nuostabią šypseną. Ir tam puikiai tinka gėlių pristatymas į namus.
  • Pagerina emocinę sveikatą. Netikėtai gautos gėlės yra ypatinga staigmena, kuri tikrai pagerins kiekvieno žmogaus nuotaiką. Pasinaudojus gėlių pristatymo į namus paslaugomis galima labai lengvai nudžiuginti jums artimą ir brangų žmonių, kurio galbūt kurį laiką negalite pamatyti asmeniškai. Tokios paslaugos taip pat puikiai pasitarnauja ir tuomet, kai gėlėmis norime nustebinti draugus ar artimuosius, kurie gyvena kitoje šalies dalyje. Todėl tikrai nereikėtų laukti konkrečios šventės ar kitos progos, kad galėtumėte padovanoti gėles jums svarbiems žmonėms. Tiesiog kreipkitės į gėlių saloną, siūlantį gėlių pristatymą į namus, ir nustebinkite savo artimą.
  • Padeda lengviau atsipalaiduoti. Nustatyta, kad tiek žiūrėjimas į gėles, tiek ir kvėpavimas maloniais gėlių kvapais gali padėti sumažinti juntamą stresą ir paskatinti veiksmingą atsipalaidavimą. Dėl to gėlės yra puiki dovana tiems, kurie susiduria su įvairiomis stresinėmis situacijomis. Be to, ne tik pačios gėlės gali padėti lengviau atsipalaiduoti, tačiau ir gavus jas kaip staigmeną, dovanos gavėjo diena tikrai taps gerokai laimingesnė ir smagesnė.
  • Gėlės gerina koncentraciją. Gėlės ir kiti augalai namuose gali padėti padidinti koncentraciją ir pagerinti atmintį. Internetinėse gėlių parduotuvėse floristai siūlo labai didelį gėlių asortimentą, o kai kuriose netgi galima įsigyti ilgaamžių gyvų augalų, kuriuos būtų galima laikyti netgi ne vienerius metus. Trumpiau tariant, didelė skirtingų gėlių pasiūla internetu suteikia puikią galimybę lengviau atrasti jūsų artimam žmogui patinkančias gėles, kurios turės didelį teigiamą poveikį jo kasdieniam gyvenimui.
  • Puikiai išreiškia meilę ir rūpestį. Nuo seno gėlės yra viena iš pačių geriausių meilės bei rūpestingumo išraiškų. Gėlės pasižymi stipria simbolika ir visuomet yra vertinamos kaip meilės, atsidavimo, rūpesčio ir dėkingumo ženklas. Todėl jei jūs norite pradžiuginti ar nustebinti jums brangų žmogų, gėlių pristatymas į namus gali tapti geriausiu pasirinkimu.

Nuostabi dovana

Niekada nėra blogo laiko dovanoti gėles, o kartais jas malonu dovanoti tiesiog be jokios priežasties. Tai puikus būdas padėti kam nors praskaidrinti dieną ir leisti suprasti, kad apie jį galvojate. Jei norite savo draugams ar šeimai padovanoti ką nors ypatingo, nenuvertinkite gėlių privalumų ir apsvarstykite galimybę pasinaudoti gėlių pristatymo į namus paslaugomis.