Ne į temą

Kokią kaitlentę rinktis į savo modernią virtuvę?

moderni kaitlenteAnksčiau buvo įprasta naudoti virtuvėje virykles, tačiau dabar, atsirandant vis naujoms technologijoms ir tobulėjant buitinei technikai, galima pastebėti, kad vis dažniau namų šeimininkės nori savo virtuvėje turėti modernią kaitlentę, kuri padėtų patogiai ir greitai paruošti pačius skaniausius patiekalus. Jeigu ir jūs nusprendėte žengti šį žingsnį ir norite įsigyti naują kaitlentę savo virtuvei, manome, jog turėtumėte susipažinti su skirtingomis jų rūšimis, kad būtų tikrai aišku, kuri iš kaitlenčių atitinka visus jūsų lūkesčius ir poreikius.

Indukcinės bei halogeninės kaitlentės
Tai kaitlentė tiems, kurie taupo savo laiką. Lyginant su kitomis rūšimis, tokia viryklė įkaista labai greitai. Tiesa, yra ir trūkumas – sunaudoja gerokai daugiau elektros energijos. Visgi, privalumų yra gerokai daugiau: indas yra vienodai šildomas, todėl galima paruošti maistą, kuris būtų iš visų pusių vienodai šiltas. Toks buitinės technikos įrenginys yra labai saugus, kadangi halogeninė kaitlentė jūsų nenudegins, tačiau taip pat verta žinoti, kad negalėsite ruošti maisto su bet kokiais puodais. Renkantis naujus indus bei puodus savo virtuvei, jums reikės pasidomėti, kurie iš jų tikrai tinka indukcinei arba halogeninei kaitlentei. Viena iš dažniausių klaidų – žmonės naudoja keptuvę iš ketaus, ko tikrai nepatartina daryti.

Elektrinės kaitlentės
Elektrinių kaitlenčių galima pamatyti įvairių, tačiau jas visas vienija tai, jog paviršius yra pagamintas iš keramikos stiklo. Elektrinėse kaitlentėse dažniausiai galima pamatyti spiralinius kaitinimo elementus, kurie ir sudaro kaitinimo mechanizmo pagrindą. Daugelis specialistų teigia, kad tokios technologijos kaitlentės gana ilgai įkaista, tačiau gali sutaupyti nemažai elektros energijos. Negana to, šis įrenginys yra ilgaamžis, kadangi meistrai teigia, jog elektrines kaitlentes su keraminiu paviršiumi ir spiraliniais elementais pataisyti lengviausia, o ir klientams dažniausiai tai kainuoja pigiau.
Nauji elektriniai įrenginiai turi vieną savybę, kurios neturėjo pirmtakai – užraktą. Tai reiškia, kad jūsų vaikai namuose gali būti maksimaliai apsaugoti nuo nusideginimo. Tačiau, specialistai teigia, jog žmonės reikėtų pasidomėti šia funkcija dar prieš perkant tokio tipo kaitlentę, kadangi nepaskaičius instrukcijos ar nepaklausius žinovo gali būti sunku pačiam suvokti, kaip kaitlentė yra atrakinama po užrakto naudojimo.

Dujinės kaitlentės
Dažniausiai, šie dujiniai virtuvės įrenginiai atlieka dvigubą funkciją – jie gali būti įkaitinti tiek dujomis, tiek elektros energija. Pirkdami dujinę kaitlentę, galėsite pasirinkti iš stiklinio paviršiaus arba plieninio. Be abejo, nerūdijantis plienas kainuos šiek tiek brangiau.

Nors anksčiau buvo manoma, kad dujinės viryklės nėra labai saugios, tačiau moderniausios turi papildomas apsaugas, todėl niekuo nenusileidžia elektrinėms viryklėms pagal saugumą. Visgi, pačiomis saugiausiomis gali būti laikomos indukcinės arba halogeninės kaitlentės, kuriomis būtų net norint sunku nusideginti.

Kokia kaitlentė patvariausia?
Daugelis pirkėjų, prieš išsirinkdami kaitlentę, klausią tokio dalyko: kurią iš jų reikės remontuoti rečiausiai? Atsakymas negali būti labai tikslus, kadangi genda ir indukcinės, ir dujinės, ir elektrinės kaitlentės. Tačiau, vieną išvadą padaryti galima – kuo labiau nežinomas gamintojas, kuo įrenginys yra pigesnis, tuo didesnė tikimybė, kad suges anksčiau laiko. Tokia yra realybė, tad ir čia pasiteisina posakis, jog „šykštus moka dvigubai“.
https://getfix.lt/buitines-technikos-pajungimas/