Technologijos

Kokybiški išskirtinio dizaino biuro baldai

Kiekviename biure yra tam tikras baldas, be kurio darbas nevyksta. Tai ne kas kitas, o stalas. Seniau ant stalo dizaineriai arba braižytojai braižydavo, rašytojai – rašydavo, o viršininkas pasirašinėdavo dokumentus. Dabar darbo rankomis biuruose beveik nelieka, viskas tampa kompiuterizuota ir persikelia į skaitmeninę erdvę, tačiau poreikis geram stalui yra kaip niekad didelis.

Ant kiekvieno biuro stalo jau beveik visur stovi po kompiuterį. Tai yra neatsiejama darbo vietos dalis, o Admodum gali pasiūlyti moderniausio dizaino ir išskirtinai tvirtus, austriškos inžinerinės precizikos nestokojančius biuro stalus. Kompanijos BENE biuro stalai yra itin kokybiški, ilgaamžiai tiek konstrukcijos tvirtumu, tiek dizaino prasme. Mūsų siūlomus stalus geriausia būtų vadinti darbo vietų moduliais, kadangi stalai pasižymi gana moduline konstrukcija – juos lengva pritaikyti kiekvienam individualiam naudotojui, kad ši arba šis jaustų maksimalų komfortą darbo vietoje.

Vieni rašomųjų stalų modeliai, ypač tie su sienelėmis – suteikia privatumo, kiti akcentuoja, kad dirbančiam žmogui netrūktų erdvės pasidėti daiktus ir turi daug stalčių. Planuojant biurą bei jo įrengimą labai svarbu sudėlioti kur bus kokios darbo vietos. Kadangi šiais laikas itin klesti departamentalizacija (vieno departamento darbuotojai dirba kuo įmanoma arčiau vienas kito), galima pasirinkti keletą biuro stalų variacijų ir juos išdėlioti skirtingose biuro vietose. Pavyzdžiui ten kur dirba telekomunikacijų skyrius – atitverti darbuotojus sienelėmis, kad netrukdytų triukšmas, ten, kur dirba dizaineriai – geriau platus stalas, kad brėžiniams, piešiniams ir vizualiniams sprendimams netruktų vietos.

Kokybiški biuro stalai – austrų kompanijos BENE vizitinė kortelė. BENE baldus gamina ir rinkoje inovacijas diegia jau virš 220 metų, tad, jei domina tai, kas išlaiko vertę ir yra prieinama – kreipkitės į info@admodum.lt