Kreditai bedarbiui
Finansai

Kreditai bedarbiams – ar tai realu?

Kreditai bedarbiuiGreituosius kreditus ima tie žmonės, kuriems pritrūksta pinigų ir reikia jų greitai gauti. Kada tai būna? Situacijų gali būti įvairių. Pavyzdžiui, elementariai pritrūksta keliasdešimt eurų, o iki atlyginimo dar kelios dienos. Taip pat greitąjį kreditą žmonės ima norėdami įsigyti didesnį pirkinį, kuomet jam taikoma nuolaida ir jos nesinori praleisti. Kai kurie skolinasi pinigus iš greitųjų kreditų įmonių tam, kad galėtų paatostogauti – tai taip pat dažna priežastis. Na o kartais nutinka netikėti įvykiai, kuriems sutvarkyti reikalingi pinigai ir jų reikia greitai. Čia vėl gelbsti greitųjų kreditų įmonėms. O kaip su žmonėmis, kurie laikinai neturi darbo, tačiau žino, kad jau greitai turės pajamų, o šiuo metu nelabai ir turi už ką gyventi? Džiugi žinia – greitieji kreditai bedarbiams taip pat išduodami.

                  Visų pirma, reikia žinoti, kad ne visi kreditoriai yra linkę turėti klientų bedarbių. Kai kurie kreditoriai nesirenka netgi tų klientų, kurie visai neturi darbo, o tik gauna pensijas ar socialines pašalpas. Vis dėlto, nemažai kreditorių sutinka skolintis pinigus ir tieks, kurie teturi 18 metų. Tai kone vienintelis reikalavimas. Tai reiškia, kad jei esate suaugęs bedarbis, galite skolintis pinigus iš kredito įmonės. Tačiau, kai neturite darbo, rizikuojate labiau nei tas žmogus, kuris skolinasi pinigus turėdamas pastovias pajamas. Neturint darbo, kreditą imti patartina tik tada, kai esate įsitikinęs, kad jį galėsite grąžinti. Tai yra, žinote, kad netrukus gausite darbą ir atlyginimą arba gausite pinigų iš investicijų ar kitais keliais. O jei visai neturite pajamų ir nė nenumanote, iš kur jų artimiausiu metu gausite, geriau kredito įmones aplenkti iš tolo, nes galite tik prisidaryti skolų ir bus dar sunkiau nei iki šiol.

                  Greitieji kreditai yra puikus trumpalaikis pinigų šaltinis. Nepaisant to, kad kreditai bedarbiams dalinami į kairę ir į dešinę, paliekama didelė atsakomybė pačiam klientui pasirūpinti kredito grąžinimu. Kredito įmonė, rizikuoja pritraukdama bedarbius klientus, tačiau tai gali būti verta. Jei bedarbis sugebės grąžinti kreditą, įmonė turės dar vieną mokų klientą, kurio atsisako kitos įmonės, nenorinčios turėti reikalų su pastovių pajamų negaunančiais klientais. Svarbu žinoti, kad kai skolinatės pinigus, pradedama įrašinėti jūsų kredito istorija. Jei nespėsite laiku grąžinti pasiskolintos sumos, šitai taip pat bus įrašyta į istoriją ir kitą kreditą gauti bus sunkiau. Todėl skolinkitės tik gerai viską apgalvoję ir apsvarstę.