Dviratis
Paslaugos

Kur nusipirkti dviratį?

DviratisDviratis tampa vis labiau populiarėjančia transporto priemone Lietuvoje. Šiltuoju metų laiku rytais galime pamatyti ne vieną dviratininką skubantį į darbą ar į studijas. Ir kodėl gi ne? Juk dviratis neteršia aplinkos, jam nereikia ieškoti vietos parkavimui, išvengiate miesto kamščių, o dar ir apturite nedidelę mankštą kiekvieną rytą ir vakarą. Na, ir žinoma, važiavimas dviračiu yra malonumas. Todėl šią transporto priemonę ir renkasi vis daugiau žmonių. Ar esate vienas iš jų? Tuomet padėsime jums nusipirkti dviratį.

                  Kai ieškote dviračio, pirmiausia nuspręskite ar pirksite naudotą dviratį per skelbimus ar ieškosite naujos transporto priemonės. Jei norite įsigyti naują dviratį, tiesiai iš parduotuvės, geriausias metas tą daryti yra ruduo ir žiema, kai dviračiams taikomos nemažos nuolaidos. Šiuo metu pirkėjų itin trūksta, tad nepaisant nuolaidų, dar galima ir nemažai nusiderėti. Kitas variantas, jei nenorite dviračio pirkti per skelbimus, yra jo siuntimas iš užsienio. Užsienyje galima rasti tų pačių modelių dviračius pigiau nei Lietuvoje. Tik prieš pirkdami, įsitikinkite, ar dviračio kaina su siuntimu nebus tokia pati kaip Lietuvoje be siuntimo. Tiesa, prieš perkant būtų gerai ir pasimatuoti norimą dviratį, nes, kaip žinia, visi dviračiai yra pritaikyti skirtingo ūgio žmonėms.

                  Jei ieškote dviračių, parduodamų per skelbimus, pirmiausia ieškokite ten, kur skelbimai nemokami. Būtent čia ir bus daugiausia pasiūlymų. Tokie nemokami skelbimai gali būti randami ir Facebook bei kituose socialiniuose tinkluose, kur žmonės susiburia į grupes, kuriose parduodamos vienos srities prekės, kaip kad dviračiai ir jų dalys.

                  Labai svarbu, perkant dviratį per skelbimus, yra patikrinti pardavėjo patikimumą. Ar skelbimas tvarkingas, ar logiškas? Ar dviračio kaina nėra įtartinai maža? Be to, labai patartina dviratį pirkti tiesiai iš pardavėjo rankų, taip ne tik išvengsite galimų nesąžiningumo atvejų, bet ir gyvai galėsite pamatyti dviratį, jį išbandyti, apžiūrėti visas detales, įbrėžimus, pasiklausyti, ar važiuojant nesklinda pašaliniai garsai. O jei pirksite dviratį iš kito miesto ir gausite jį per siuntų tarnybas, vėliau diskutuoti apie dviračio būklę kaip ir negalėsite, na nebent pasitaikys labai geranoriškas pardavėjas.

                  Ne tik nemokamų skelbimų svetainės yra vertos dėmesio. Pažiūrėkite ir forumus, kur renkasi dviratininkai – ten taip pat galima rasti gerų dviračių pasiūlymų. Mokamų skelbimų svetainėse dviračių galbūt bus mažiau, bet ten galimai rasti būtent tai, ko ieškote. Tad išbandykite visus prieinamus šaltinius ir tikrai rasite jūsų poreikius atitinkantį dviratį.