Kurjeriai
Transportas

Kurjeriai ir jų teikiamos siuntų pristatymo paslaugos

Jums reikalingas patikimas kurjeris? Jums aktualios tiek pašto siuntos, tiek ir didesni siuntiniai? Laimei, šiuolaikinė logistikos paslaugų rinka yra puikiai išvystyta ir joje veikia daugybė skirtingų kurjerių paslaugas siūlančių bendrovių. Kita vertus, kai yra tokia didelė skirtingų logistikos paslaugų teikėjų pasiūla iškyla klausimas, kaipgi lengviau pasirinkti tinkamiausius šių paslaugų teikėjus?

Pirmiausia pasinaudokite internetu

Jei norite, kad kurjeriai būtų pasirinkti kur kas lengviau ir greičiau, turėtumėte nepraleisti progos pasinaudoti internetu. Tačiau tokiu atveju patogiausia būtų į pagalbą pasitelkti tokius tinklalapius kaip „Siųsk24“, suteikiant sau galimybę pasirinkti iš daugybės skirtingų kurjerių. Minėtame portale atrasite tokius logistikos paslaugų teikėjus kaip UPS, DPD, TNT, DHL, FEDEX, OMNIVA, LP EXPRESS ir kt. Tai reiškia, kad po vienu stogu rasite pagrindinius kurjerius, kurie rinkoje veikia jau ne vienerius metus ir gali pasiūlyti labai profesionalias siuntų pristatymo paslaugas.

Palankiausia siuntų pristatymo kaina

Natūralu, kad norint pasirinkti kurjerius visuomet yra aktuali ir tokių paslaugų kaina. Todėl jei jūs taip pat siekiate pasinaudoti tokiomis paslaugomis, labai tikėtina, kad pirmiausia norėsite išsiaiškinti, kiek jums visa tai gali kainuoti. Kai kurjerių yra tiek daug, natūralu, kad skiriasi ir siuntų pristatymo kainos. Tačiau jei naudositės aukščiau minėtomis paslaugomis, siuntų pristatymo kainą sužinosite labai lengvai ir greitai – jau nekalbant apie tai, kad jums bus pasiūlytas pats palankiausias kainos variantas. Tokiu būdu jums taps labai nesudėtinga daugiau sutaupyti.

Patogesnis siuntų sekimas

Šiandien taip pat kiekvienam vartotojui, kuris naudojasi kurjerių teikiamomis paslaugomis, tampa kur kas lengviau stebėti savo siunčiamas siuntas, į pagalbą pasitelkiant internetinį siuntų sekimą. Trumpiau tariant, jei jūs siuntą perduodate kurjeriams, nuo tos akimirkos galite matyti jos visą kelią, kol galiausiai ji pasieks jūsų nurodytą adresatą. Tai yra ne tik labai patogi funkcija, tačiau taip pat siuntų sekimas suteikia ir gerokai daugiau saugumo, nes jūs visuomet žinote, kur yra jūsų siunta ir kada ji iš tikrųjų bus pristatyta. Taigi, visa tai užtikrina, kad siunta nepasimestų ir būtų pristatyta laiku.