Landero parketlentės
Namai

Landero parketlentės – galimybė susikurti nuostabų interjerą

Kalbėdami apie namus žmonės retai kada apibūdintų juos „sausai“. Nes būstas nėra vien tik karkasas ar tik pastatas. Tai jaukumas ir privatumas, tam tikras savas pasaulis. Kad jis labiausiai atitiktų poreikius, ieškoma geriausių sprendimų. Norisi tokio interjero, kuris kasdien džiugintų. Taip būsto dalimi tampa Landero parketlentės.

Nepaprastos erdvės kūrimas

Landero.lt siūlo gausybę grindų dangos variantų. Šviesūs minimalizmo atspalviai, stilingi tamsūs atspalviai, modernūs pilki atspalviai, klasikinės natūralaus medžio spalvos. Kiekvieną patalpą galima paversti ne šiaip atitinkančia poreikius, bet ir labai harmoninga, stilinga. Pasirinkus dailias grindis sukuriama nepaprasta erdvė.

Landero parketlentės puikiai derės prie įvairiausių sienų spalvų ar baldų – juk pasirinkimas išties platus. Tačiau kartais gali būti sudėtinga apsispręsti. Žvelgiant į paletę visi atspalviai atrodo įdomūs, tad neaišku, kuris būtų verčiausias dėmesio. Vis dėlto Landero sugalvojo, kaip palengvinti pasirinkimą. Interneto svetainėje užėjus su pele ant konkrečios grindų lentelės pasikeičia šalia rodoma interjero nuotrauka. T. y. yra rodomi konkrečių atspalvių dangos pavyzdžiai interjere. Taip planuojantys atnaujinti gyvenamąją erdvę atranda priimtiniausius variantus.

O kad parketlenčių montavimas neapsunktų, Landero.lt pateikia išsamią informaciją. Tad sąvoka „svajonių būstas“ artėja prie realybės. Meistrai gali iškloti pirkėjų pasirinktą dangą ir netgi pasirūpinti grindų priežiūra.

Aukšta kokybė ir platus pasirinkimas

Jau aptarėme, kad atspalvių yra daugybė. Tačiau danga stokotų patrauklumo, jei į gamybą būtų žiūrima atsainiai. Landero parketlentės gaminamos iš 100 proc. medienos, o paviršiniam sluoksniui naudojamas ąžuolas, uosis ar egzotinė mediena. Kiekvienas grindų sluoksnis yra svarbus, kiekvienas prisideda prie maksimalaus praktiškumo ir ilgaamžiškumo.

Kiekvienas gamybos proceso etapas pasižymi tam tikra specifika. Pavyzdžiui, vienas iš tikslų yra sukurti kuo stabilesnes grindis (sumažinti natūralią medienos deformaciją, pasiekti didesnį stabilumą). Vartotojai šias pastangas įvertina ir džiaugiasi stabiliu pagrindu po kojomis.

Na, o grįžtant prie asortimento dydžio temos verta paminėti, kad individualizavimo galimybes padidina grindjuosčių įvairovė. Landero parketlentės suderinamos su įvairiomis grindjuostėmis. Pastarosios gal ir nėra labai didelės ar brangios, bet tampa reikšminga interjero detale. Ne bet kokio, o svajonių interjero.

Natūralumas ir harmonija

Kalbant apie grindis reikėtų užsiminti apie natūralumą. Ką jau ten užsiminti – tai itin ryškus akcentas. Landero parketlentės patiks visiems, kurie norėtų harmoningos erdvės, džiuginančios natūraliais medžio raštais ir nuteikiančios pozityviai. Tikrai taip – kambarys gali būti pozityvus, nepaprastai jaukus, toks, kuriame malonu būti, kuriame gera leisti laiką. Visa tai, apie ką kalbėjome, galima apibūdinti kaip nuostabios gyvenamosios erdvės kūrimą, paremtą aukšta kokybe ir profesionaliais sprendimais.