Finansai

Pagalba emigrantams ir paskolos dirbantiems užsienyje

Jeigu dirbate užsienyje tai visiškai natūralu, kad pagalvojate, kaip reikėtų gauti paskolą. Daugelis nori pradėti naują verslą, todėl reikalingi papildomi finansai. Lietuvoje turime daug finansinių institucijų, kurios teikia tokias paskolas. Norintiems jas gauti tereikia užpildyti visus reikiamus dokumentus ir po kurio laiko gausite atsakymą. Dažniausiai paskolos nėra suteikiamos tiems, kas neturi pastovaus atlyginimo. Jeigu turite pastovias pajamas, tai visiškai suprantama, kad jūs galite gauti tokią paskolą. Dažniausiai paskolos nėra suteikiamos tiems, kas neturi pajamų. Taip pat paskolos dydis priklauso nuo to, kokios yra jūsų mėnesinės pajamos. Kredito unijos darbuotojas pasitelkęs specialias programas paskaičiuos kokio dydžio paskolą galite gauti. Norint, kuo greičiau pradėti naudotis pinigais reikia tinkamai užpildyti visus duomenis ir sulaukti kredito unijos patvirtinimo dėl paskolos suteikimo. Paskolos emigrantams suteikiamos iki kelių šimtų tūkstančių eurų sumos. Aišku, tiksli paskolos suma priklausys nuo jūsų gaunamų pajamų, tačiau gerai žinoti, kad kredito unija gali suteikti net ir didelę paskolą.

Ką daryti jeigu negaunate paskolos?

Pirmiausia kai negaunate norimos paskolos reikia išsiaiškinti kodėl kredito unija nesuteikia paskolos. Priežasčių gali būti labai įvairių, tačiau dažniausiai pasitaikanti priežastis, tai per mažos mėnesinės pajamos. Jeigu viena kredito unija nedavė reikiamos paskolos, tuomet reikėtų kreiptis į kitą instituciją. Lietuvoje paskolas suteikia kredito unijos, bankai, greitųjų kreditų bendrovės, bei specializuoti paskolų platformos. Gali būti, kad kita institucija jums suteiks paskolą, tačiau negausite tokios sumos kokios norite.

Kaip uždirbti daugiau?

Juk kiekvienas svajojame susitvarkyti savo finansus taip, kad galėtume laisvai gyventi. Kaip gi pasiekti finansinę nepriklausomybę? Pirmas ir ko gero pats paprasčiausias būdas susireguliuoti savo finansinius srautus, tai sumažinti išlaidas. Peržiūrėkite savo išlaidas. Kur, kada ir kam daugiausiai išleidžiate? Kuomet sugebėsite optimizuoti išlaidas, tuomet bus galima pagalvoti apie papildomą uždarbį. Lietuvoje pradėti savo verslą yra tikrai paprasta. Tereikia aiškios strategijos ir jau po kelių mėnesių galite turėti veikianti, kad ir maža papildomą pajamų šaltinį. Jeigu nesugalvojate, kaip pradėti naują verslą, tuomet rekomenduojame susirasti kursus ar mokymus, kuriuose būtų mokinama, kaip pradėti naują verslą? Tokia investicija į naujus mokymus bus labai naudinga. O ką gali žinoti, gal jūsų smulkus verslas kažkada išaugs į didelę tarptautinę kompaniją.