Paslaugos

Santechniko požiūris į darbą

Žmogus planuoja, Dievas juokiasi – posakis, kurį tikrai esate girdėję; galbūt jam priskirtumėte nuvalkiotos frazės statusą. Koks bebūtų nuvalkiojimo lygis, minėtas posakis neretai patvirtinamas realiame gyvenime. Štai planuojate ramiai praleisti penktadienio vakarą, atsipūsti po darbų, bet netikėtai sugenda vandens šildytuvas ar koks kitas santechnikos arsenalui priklausantis daiktas. Ir tada vietoje mėgstamos muzikos klausymosi…

…klaviatūroje suvedama „Santechnikas Vilniuje“. Arba Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose… Žodžiu, ten, kur gyvenate.

Neplanuoti darbai ir juos atliekantys meistrai

Sustreikavusi santechnika – ne pats maloniausias dalykas. Tenka pakoreguoti planus, skirti laiko meistro paieškoms. Kita vertus, gerai, kad meistrai skelbiasi internete. Jei jums reikalingas Santechnikas Vilniuje, tai nepraeina nė dešimt minučių – viena kita minutė ir daugybė skelbimų kaip ant delno.

Atsiradus neplanuotam darbui, reikia sprendimo. O tą sprendimą žino meistras. Bet pirmiausia jis turi patikrinti, kas konkrečiai sugedo. Situacijų būna įvairių. Kartais pakanka nebrangaus remonto, bet kai kuriais atvejais ir laiko sąnaudos, ir išlaidos nemažos. Tiesa, laiko sąnaudos nėra tokios baisios, mat taisymo / montavimo imasi produktyvūs specialistai.

Požiūris į darbą

Verta palinkėti, kad prireikus būtų randamas tikras specialistas. Ne apsimetėlis. Profesionalas yra susiformavęs tam tikrą požiūrį į vykdomą veiklą. Vienas iš principų – neprižadėti to, ko nepavyks ištesėti. Tai reiškia, kad atsakingas meistras apskaičiuos, kiek laiko gali užtrukti turimi užsakymai. Ir ne visada sutiks atvykti konkrečiu metu. Kodėl? Jei turimą darbą planuoja baigti apie 15 valandą, lyg ir logiška, kad pas jus galėtų atvykti, pavyzdžiui, 15.30. Tačiau patirtis sako ką kita. 1. Jei dabartinis užsakymas bus baigtas ne 15.00, o 15.15, meistras pas jus jau vėluotų. 2. Net jei iš kito kliento namų išvykstama laiku, niekas negarantuoja, koks tuo metu eismas. Gal ant kelio nuvirtęs medis? Tuomet vėlgi planus tenka koreguoti.

Vadyba

Santechnikas Vilniuje dirba ir kaip santechnikas, ir kaip vadybininkas. Nes vadybos įgūdžiai nei kiek nepamaišo. Netgi atvirkščiai. Viską reikia labai apgalvotai planuoti, kruopščiai suderinti kiekvieną užsakymą.