Ne į temą

Savybės, kurios patvirtina, kad durys yra kokybiškos

durysNėra paslaptis, kad metalinės durys yra laikomos pačiomis saugiausiomis. Be jokios abejonės, metalas yra labai kieta medžiaga, kurią sunku sulaužyti ar kitaip neigiamai paveikti. Tačiau, vien tik medžiaga dar negarantuoja, kad jūsų pasirinktos šarvuotos durys bus kokybiškos. Kaip tai užtikrinti? Reikia atkreipti dėmesį į savybes, iš kurių durys yra pagamintos. Į šias savybes ir pabandysime atkreipti jūsų dėmesį.

Pirmasis kriterijus, pagal kurį reikėtų vertinti savo potencialų pirkinį – saugumas. Ekspertai neseniai nustatė, kad į namus, kuriuos saugo kokybiškos šarvuotos durys yra kur kas sunkiau įsilaužti – pamatę, kad spyna yra tikrai kokybiška, daugelis vagių net nemėgina savo sėkmės. Tiesa yra tokia, kad vagiams itin svarbu, kad jų nešvarus darbelis neužtruktų ilgą laiką, todėl kuo sudėtingesnė spyna – tuo jūs būsite saugesni. Tačiau, kalbant apie duris, jos turi būti ne tik kokybiškos ir patobulintos galinga bei patikima spyna, tačiau ir priderintos prie jūsų namo ar buto savybių. Taigi, prieš įrengiant duris, turėtumėte pardavėjams pasakyti, kad namuose bus signalizacija – galbūt vienas ar kitas durų modelis tuomet bus tinkamesnis. Daugelis jūsų būsto niuansų gali turėti įtaką tinkamų durų pasirinkimui.

Prie saugumo galime priskirti ir dar vieną subkategoriją – sandarumą bei stabilumą. Šie du dalykai yra neatsiejami nuo saugumo. Metalas yra ilgalaikė medžiaga, tad nieko keisto, jog ir gaminiai iš jo tarnauja ilgą laiką – įprasta, kad šarvuotos durys visiškai nesikraipo, jas patogu ir lengva atidaryti. Jeigu norite, kad toks baldas puikiai tarnautų ir lauke, tuomet tereikia specialiais dažais nudažyti bei pritaikyti lauko durims skirtas plokštes – rezultatas bus stulbinantis.

Išskirtinis durų modelis, užtikrinantis visuomeninį saugumą

Kalbant apie saugumą, šarvuotos durys yra užsitarnavusios saugiausių vardą ne be reikalo. Tačiau, yra ir itin saugių durų, pagamintų iš medžio, su vadinamuoju „skydu“. Tai gali būti nebloga alternatyva šarvuotoms durims.

Kai kurioms patalpoms gali būti reikalinga didesnė apsauga, nei įprasta. Pavyzdžiui, ligoninėse yra naudojamos skydinės vidaus durys, dar kitaip vadinamos antivandalinėmis. Tokios durys yra itin atsparios stipriems smūgiams, jos yra standžios ir stiprios. Įdomu tai, kad jos pagamintos iš medžio staktos, medinio karkaso. Galinga medžio drožlių plokštė sudaro papildomą apsaugą. Negana to, jos taip pat puikiai izoliuoja garsą.

Ar metalo durys gali būti universalaus dizaino?

Jau išsiaiškinome, kad turint duris iš metalo, galite jaustis labai saugiai. Jūs nepatirsite materialinės žalos dėl vagių nešvarių darbų ir taip pat moralinės žalos dėl jūsų privatumo pažeidimo. Tačiau, besirenkant tokį baldą kaip durys, norisi ir grožio. Ar gali metalinės durys atrodo gražiai?

Be jokios abejonės. Jeigu norite, galite išsirinkti lipnia juosta apklijuojamas duris, kurios būtų pagražintos jūsų norimais tonais, raštais, tekstūromis. Be abejo, galima ir dažyti – tai jau priklauso nuo to, kaip savo namų interjerą įsivaizduojate. Taip pat, durys gali būti aplenktos plona plokšte, kuri pagerina estetinį vaizdą. Norimą plokštės dizainą taip pat galite išsirinkti patys.

Akivaizdu, kad renkantis naujas duris galite suderinti saugumą, kainą ir dizainą – tereikia skirti laiko jums tinkamiausių durų paieškai.