Mada

Seche Vite – pripažintas merginų ir specialistų

Populiarus Jungtinės Karalystės žurnalas apie madą, stilių ir įžymybes InStyle kas kart skelbia geriausių pirkinių sąrašus. Šio sąrašo viršūnės neaplenkė ir visų merginų dievinamas Seche Vite Top Coat – viršutinis nagų lako sluoksnis. Kodėl jis sulaukė tokio dėmesio ir ar jis to vertas? Į šiuo klausimus pasistengsime atsakyti šiame straipsnyje.

Seche Vite išvertus iš prancūzų kalbos reiškia „greitai džiūsta“ Ši savybė ir yra pagrindinis ne tik viršutinio nagų lako sluoksnio koziris. Tačiau viršutinis sluoksnis muša visus rekordus, yra labiausiai aptariama prekė iš manikiūro priemonių. Todėl nė kiek nenuostabu, jog ir populiarus JK žurnalas jį įtraukė į geriausių pirkinių sąrašą. Žurnale ties prekės aprašymu buvo ir paminėtas vienos manikiūrininkės komentaras: „Mano salonas žinomas kaip ilgai besilaikančio manikiūro salonas. Nes čia naudojama Seche Vite“.

Ne tik specialistai, tačiau ir merginos atliekančios manikiūrą namuose išskiria tris esminius Seche Vite Top Coat privalumus:

Greitai džiūsta ir džiovina apatinius nagų lako sluoksnius. Viršutinį sluoksnį galima drąsiai tepti iškart, nelaukiant kol nagų lako pagrindas ir spalvotas lakas nudžius. Jis vos per 5 minutes tampa itin tvirtas, sausas, tuo pačiu pagreitindamas apatinių sluoksnių džiuvimą. Tad po 5 minučių jau galima drąsiai užsiimti mėgstama veikla. Tai patogi priemonė, kuomet norima itin greitai atlikti manikiūrą, o Seche Vite kaina yra pakankamai žema kaip profesionalios priemonės, tad laką gali įsigyti kiekviena savo nagų grožiu besirūpinanti mergina.

Sutvirtina laką ir ilgai laikosi. Nagų lako viršutinis sluoksnis pagamintas pagal specialią formulę, kuri leidžia jam įsigerti per visus lako sluoksnius iki pat lako pagrindo ir juos apjungti, taip sukuriant vieną tvirtą sluoksnį, kuris netrupa, neskilinėja pakankamai ilgai. Todėl atlikus manikiūrą su Seche Vite, rezultatais galima mėgautis dvigubai ilgiau.

Išryškina spalvas. Dar viena maloniai nustebinanti viršutinio sluoksnio savybė – profesionaliai atrodantis manikiūras, nes viršutinis sluoksnis suteikia blizgesį, neslopina, tačiau netgi paryškina pasirinktas manikiūro spalvas. Tad manikiūras užtikrintai atrodys dailiai ir gražiai.