Namai

Sezamai – atsiverk, arba kodėl kieme svarbūs geri vartai

Tvora ir vartai – tradicinių namų sudedamoji dalis, kuriyra giliai įsirėžusi į lietuvio pasąmonę. Tuo turime omenyje, kad Lietuvoje didžioji dauguma namų turi tvoras ir vartus, o kitokių namų beveik niekas ir neįsivaizduoja. Deja, bet dauguma namų vis dar gyvena su senoviniais, rankiniu būdu varstomais vartais, jie girgžda, reikalauja daug priežiūros, dėl amžiaus praranda stilingą išvaizdą (dažai nusilupa, išblunka, dizainas gal net išeina iš mados). Tokiu atveju yra modernus sprendimas – automatiniai kiemo vartai.

Tiems, ką vargina senieji vartai arba rūpinatės naujo namo projektu automatizuota kiemo vartų sistema bus puikus priedas. Automatiniai vartai yra kitas žingsnis technologinės pažangos grandinėje, vartų nebereiks varstyti patiems, viską galėsite užverti ir atidaryti automatiniu būdu. Tai patogu lyjant lietui, tamsiu paros metu bei žiemą, kada šalta. Aišku, tokie vartai kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau toks sprendimas yra nenuginčijamas favoritas naujų namų statyboje. Visiems, kurie nori daugiau patogumo – automatizuoti kiemo vartai tinka tiesiog puikiai.

Spauskite ant nuorodos ir būsite nukreipti į UAB „Kiemo projektai“ interneto puslapį. Jie yra tikri kiemo projektų, tarp jų ir kiemo vartų asai. Suprojektavę ne vieną sėkmingą terasų, malkinių bei tų pačių vartų sprendimą, jie gali pasiūlyti už patrauklią kainą įsirengti pačius subtiliausius arba išraiškingiausius vartų sprendimus.

Drąsiai susisiekite, jei turite rūpesčių arba klausimų ir jų specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus.