Transportas

Kaip teisingai gabenti negabaritinį krovinį?

Daugumai įmonių negabaritiniai kroviniai ir jų gabenimas kelia didžiulį galvos skausmą. Kadangi tai yra rinka, kuri paremta kiekybe, transporto versle viskas yra standartizuota, tiek vilkikų priekabų dydžiai, tiek konteineriai laivuose, dėžių matmenys ir taip toliau. Deja, yra ir įmonių bei pardavėjų, kurie operuoja tokiose srityse, kuriose nė su žiburiu nerasime objektų, telpančių į standartines talpas, todėl reikalingi ypatingi pervežimo sprendimai. Dažniausiai negabaritiniais kroviniais vadiname konstrukcines kažkokio įrenginio detales (vėjo jėgainių mentės, gelžbetonio konstrukcijos, vamzdžiai, generatoriai, įrenginiai gamykloms ir t.t.). Tačiau negabaritiniu kroviniu gali būti ir įvairūs kiti objektai.

UAB „High Logistics“ mėgaujasi galimybe pasirūpinti jūsų negabaritinių krovinių transportu. Drąsiai priimdami bet kokius iššūkius ir suplanuodami maršrutą, šios įmonės specialistai parenka ir parūpina gabenimui tinkamiausią techniką, gauna reikalingus leidimus ir užtikrina, kad gabenimas būtų sklandus, saugus bei efektyvus. Pagrindinis negabaritinių krovinių gabenimo reikalavimas yra planavimas bei tinkama technika. Dėl šių priežasčių reikėtų pasitikėti tik patyrusiais bei savo darbą išmanančiais partneriais.

Negabaritinių krovinių pervežimas – viena iš UAB „High Logistics“ specializacijų. Patiems tokio krovinio gabenti nepavyks. Reikia ir ypatingo transporto, ir leidimų, ir informuoti atitinkamas institucijas, ypač, jei krovinys turi kirsti sieną. Įsivaizduokite keliolikos metrų ilgio priekabą su didžiulę mentimi, sveriančia keliasdešimt tonų. Jeigu vairuotojas gaus klaidingą maršrutą arba netinkamą priekabą? Tokios klaidos čia paprasčiausiai negali įvykti, todėl rekomenduojame rinktis patikimą vardą negabaritinių ir gabaritinių krovinių transportavime.