Sveikata

Slenka plaukai. Ką daryti?

Gražūs plaukai suteikia žmogui kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, tad natūralu, kad ne tik moteris, tačiau taip pat ir vyrai dažnai ieško priemonių, kurios gali padėti puoselėti juos visus metus.

Tiesa, kartais dėl sunkaus gyvenimo ritmo, dėl ligų ir panašiai – plaukai slenka. Tokiu atveju reikia ieškoti priemonių, kurios gali padėti sumažinti tą slinkimą. Žinoma, geriausiai pasiteisina šampūnas nuo plaukų slinkimo, tačiau yra ir daugiau metodų bei priemonių.

Svarbiausia – tinkamos ir labiausiai derančios priemonės. Juk šampūnai nuo pleiskanų veikia kitaip nei tie, kurie skirti slenkančių plaukų poveikiui mažinti.

Geriausi šampūnai

Kaip bene pats geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai jus vargina plaukų slinkimas – dažniausiai yra minima šampūnai. Daugeliui žmonių patinka, kad juos yra labai paprasta naudoti, nereikia ilgai laikyti ant galvos arba pačių plaukų. Žinoma, kad šampūnų yra labai daug ir labai įvairų, tad renkantis reikia žiūrėti – kokios jų savybės. Taip pat reikia įvertinti ir tai, kad net ir šampūnai nuo plaukų slinkimo gali daugiau arba mažiau tikti vieno arba kito plauko savininkui: pagal spalvą, struktūrą ir net ilgį.

Priemonės, kurios aktyvina plaukų svogūnėlius

Jeigu norite, kad plaukai ne tik kur kas mažiau slinktų, tačiau taip pat ir augtų kur kas geriau – tokiu atveju reikia rinktis tokias priemones, kurios aktyvina plaukų svogūnėlius. Šiuo atveju tai yra įvairūs serumai, kurie dažniausiai su čili bei kitomis panašiomis medžiagomis. Svarbiausia, kad plaukai augs geriau, slinks mažiau, tačiau pats plaukas dėl gana agresyviai atrodančių komponentų nebus žalojamas.

Žinoma, tokiu atveju, jeigu tikrai naudosite patikimas priemones, o ne pats rinkitės bandyti tai, kas jums atrodo gerai, tačiau nėra išbandyta.

Kodėl slenka plaukai?

Žinoma, kad šiuo metu priemonių, kurios gali padėti sulėtinti plaukų slinkimą, yra labai daug. Tačiau kur kas svarbiau nei tos priemonės yra ieškoti priežasčių, kodėl jums plaukai slenka. Tokiu atveju jas žinant bus galima kur kas paprasčiau susitvarkyti problemas ir su laikinomis priemonėmis džiaugtis nuostabiais plaukais.