Sunu maistas
Maistas,  Sveikata

Geriausias šunų maistas: pasirūpinkite savo keturkoju

Geriausias šunų maistas: pasirūpinkite savo keturkoju

Sunu maistasŠuo – geriausias žmogaus draugas. Nesvarbu kaip Jums sekasi: gerai ar blogai, šis augintinis visuomet bus šalia ir palaikys sunkią akimirką, kaip ir bet kuri kitas šeimos narys. Jis jus myli, Jūs esate visas jo gyvenimas. Tačiau ar tikrai duodate jam visą meilę atgal? Keturkojui neužtenka žaidimų bei pasivaikščiojimų parke. Neatsiejama sveiko gyvenimo dalis – mityba, todėl svarbu, kad Jūsų augintinis gautų reikiamą kiekį baltymų, riebalų bei angliavandenių ir būtų aprūpintas visais reikalingais vitaminais. Deja ne visi produktai yra pačios aukščiausios kokybės, todėl šiandien aptarsime kokius produktus tikrai verta įsigyti.

Happy dog šunų maistas

Happy dog prekinis ženklas yra tikrai populiarus. Produktų gamintojai – tai jau trečios kartos atstovai, gaminantys maistą šiems naminiams augintiniams. Produktai pagaminami Wehringene, Bravarijoje. Kadangi jie patys yra šių gyvūnėlių mylėtojai, galite būti tikri, jog Jūsų keturkojis gaus visas reikiamas maistines medžiagas. Pagrindinė produktų paslaptis – gausi grynų, natūralių ingredientų įvairovė. Visiškai šviežūs maisto ingredientai perkami tiesiai iš vietinių ūkininkų, todėl galite būti tikri, jog viskas natūralu. Šis šunų maistas yra kupinas šuniukui reikalingų baltymų, kuriuos papildo itin vertingomis savybėmis pasižyminčios žolelės bei vaisiai iš kurių sudaryti ingredientai. Šie gaminiai aprūpins keturkojį būtent tokiu kiekiu maistinių medžiagų, kokio jam reikia. Jie kuriami kiekvieno dydžio amžiaus bei poreikių šunims.

Šunų maistas Animonda

Animonda – tai dar vienas prekinis ženklas, kuriuo puošiasi kačių bei šunų maistas. Šie gaminiai iš ties kokybiški. Vokiečių gamintojai siūlo ganėtinai platų asortimentą, tačiau svarbiausia ne tai. Svarbiausia kad kiekvienas gaminys yra kupinas ne tik maistingų medžiagų, baltymų ir riebalų, bet ir gyvybiškai svarbių vitaminų, be kurių Jūsų šuo jausis išsekęs. Jei Jūsų numylėtinis jau ne pirmos jaunystės, jam puikiai tiks Animonda Grancarno šunų maistas. Šis iš ėrienos ir jautienos sudarytas produktas skirtas suaugusiems bei vyresniems ūsuotiesiems keturkojams suteiks Jūsų numylėtiniui visko, ko geidžia jo organizmas.

Šunų maistas Nature‘s Protection

Šiuo pavadinimu pažymėti produktai skirti įvairiausių veislių geriausiam žmogaus draugui. Puikus pavyzdys – Adult Lamb gaminys, skirtas visų veislių suaugusiems šuniukams. Jei suaugęs Jūsų augintinis yra kiek mažesnės veislės, jam puikiai tiks Nature‘s Protection Mini Adult Lamb gaminys. Maxi Adult šunų maistas skirtas ūsuotiesiems, sveriantiems virš dvidešimt penkių kilogramų padės Jūsų numylėtiniui būti ne tik energingu, bet ir ištvermingu tuo pat metu gaunant visas reikalingas maistines medžiagas.

Royal Canin

Konservai Jūsų Jorkšyrui – tikras skanėstas! Tad kodėl nesuteikus jam progos pasmaguriauti? Royal Canin yra būtent šios veislės suaugusiems keturkojams skirtas šunų maistas. Nupirkę jam skardinę šio gamintojo produktą išskirtinai palepinsite geriausią savo draugą tuo pat metu suteikdami jam pačias maistingiausias medžiagas. Jūsų šuniukas Jums padėkos.