Paslaugos

Sunkių krovinių gabenimo taisyklės

perkraustymai vilniujePerkraustymas – daug laiko, pastangų ir kantrybės reikalaujantis darbas. Siekiant greito ir efektyvaus rezultato, transportavimo darbus būtina patikėti šios srities profesionalams. Perkraustymo paslaugos Vilniuje pasirūpins materialiu jūsų turtu – saugiai ir greitai perveš baldus, buitinę techniką ir kitus sunkiasvorius krovinius. Tiesa, ieškodami patikimos ir visus jūsų lūkesčius atitinkančios įmonės, būkite itin atidūs – nepamirškite, kad pervežimo paslaugos nėra tik daiktų transportavimas iš taško A į tašką B – įmonė privalo pasirūpinti jūsų turtu, sunkiasvoriais ir ypatingos priežiūros reikalaujančiais kroviniais.

Perkraustymai Vilniuje įgyvendins tiek smulkius, tiek stambius perkraustymo projektus. Tiesa, sunkūs kroviniai, pvz., pianino pervežimas, reikalauja ypatingo žmogaus dėmesio ir atsargumo, todėl čia būtinos patikimos pakavimo medžiagos, naujos ir techniškai tvarkingos transporto priemonės bei kokybiška ir moderni įranga.

Sunkiasvoriams kroviniams priskiriami visi daiktai, kurie sveria daugiau nei gali pakelti vienas žmogus. Nestandartiniai kroviniai reikalauja ypatingo dėmesio, kadangi juos sunku supakuoti, pakelti ir išnešti. Iš tiesų sunkūs ir negabaritiniai kroviniai gali sverti kelis šimtus kilogramų, o jų matmenys – neatitikti standartinių transporto priemonių galimybių. Tai reiškia, kad seifo, staklių ar pianino pervežimas privalo būti patikėtas ilgametę darbo patirtį ir atitinkamą įrangą turintiems specialistams. Modernios priemonės – vežimėliai, pritvirtinamos rankenos ir keltuvai, pagreitina sunkiasvorių krovinių gabenimo procesą, be to, šių krovinių gabenimui užtenka vos dviejų žmonių. Retesniais atvejais sunkiasvoriai kroviniai gali būti iškeliami pro langą ar balkoną, naudojant specialius keltuvus (jei durų stakta krovinio išnešimui yra per siaura).

Visi transportavimui paruošti daiktai privalo būti saugiai supakuoti – tinkamai parinktos medžiagos apsaugo krovinius nuo bet kokių įbrėžimų. Smulkius daiktus rekomenduojama sudėti į dėžes, kad gabenimo metu jie neišsimėtytų. Perkraustymo paslaugos rūpinasi daiktų supakavimu, krovinių išvežimu ir saugiu pristatymu į nurodytą vietą, t. y. šios įmonės atsako už visą pervežimo procesą. Be to, daiktai gali būti pervežami į bet kurį Lietuvos miestą ar net už šalies ribų. Daugelis įmonių savo paslaugas teikia ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. Jei klientas pageidauja, kai kurie perkraustymo darbai gali būti atliekami ne darbo metu. Tiesa, rūpinantis sklandžiu procesu, rekomenduojama pasirinktos įmonės darbo grafiku pasidomėti kiek įmanoma anksčiau – rezervavę jums tinkantį laiką, išvengsite papildomų rūpesčių.