bendradarbiauti su vertimų biuru
Paslaugos

Verslo įmonėms patariama bendradarbiauti su vertimų biurais

„Kad verslas eitųsi sklandžiai“ – šie žodžiai tikriausiai nesvetimi ir jūsų įmonėje. Jei norite, kad sklandus verslas būtų kasdienė realybė, naudinga bendradarbiauti su vertimų biuru. Pirmiausia reikia išsirinkti, o tada jau derinti sąlygas.

Neslėpsime, net pirmame „Google“ puslapyje esančių vertimų biurų svetainėse yra… KLAIDŲ! Hm, net sunku tai ištarti. Rodos, kas jau kas, o vertimų biuras – tikras taisyklingo rašymo ir kalbos puoselėjimo pavyzdys. Deja, ne visada. Todėl renkantis neišvengiamai teks pasukti galvą. Užtat suradus gerą variantą perspektyvos puikios.

Taigi, įsivaizduokime, kad išsirinkote. Kai tik prireiks ką nors išversti, žinosite, kur kreiptis. Kuo toliau, tuo lengviau susikalbėsite. Panašiai kaip ir lenktynėse – vienas žmogus vairuoja, o kitas atlieka šturmano pareigas. Privalu susikomunikuoti nepriekaištingai. Verslo pasaulyje ne mažiau naudinga dirbti vienu ritmu. Kai metus ar ilgiau bendradarbiaujate su kokia nors įmone, tai jūsų darbų ritmai ima panašėti. Akivaizdu, kad žymiai naudingesnis yra bendradarbiavimo variantas nei nuolatinis naujo paslaugos teikėjo ar partnerio ieškojimas.

Bendradarbiauti su vertimų biuru naudinga ir tada, kai pagrindinė verčiamų tekstų kalba yra anglų, ir kitais atvejais. Kodėl? Todėl, kad vertėjai įsisavinę labai daug kalbų. Net ir egzotiškos gliaudomos lyg riešutai.

Žinoma, vertimo srityje egzistuoja ne tik kalbos kriterijus, bet ir skirtingi tekstų žanrai. Pavyzdžiui, sutartis ir laiškas – du nevienodo tipo tekstai. Turbūt abu neilgi, bet nereikėtų apsigauti – net ir pusė lapo gali užimti marias laiko. Beje, nenoras eikvoti „marių laiko“ yra puiki priežastis kreiptis į vertimų biurą ir netgi pradėti bendradarbiauti. Nes bendradarbiauti su vertimų biuru – ir trumpalaikė, ir ilgalaikė nauda. Įsigyjate prabangų automobilį? Nusiperkate modernų išmanųjį telefoną? Tai nelaikoma investicijomis (na, nebent automobilis koks nors istorinis). Bet ryšys su profesionalais šimtu procentų prilygsta investicijai.

Net keliasdešimt žodžių gali tapti pelno pradžia. Gal išvertus komercinį pasiūlymą atsivers naujos verslo platumos?

Pasitikėti vertimų biuru – tai atverti daug durų į sėkmę. Ne dvejas ar trejas duris į šiokį tokį pelną ir gerą įmonės ateitį, o ištisas dešimtis durų į NEPAPRASTAI gerą, tiesiog puikią įmonės ateitį.