Mada

Vestuvių spalvų tendencijos 2015 metams

vestuves 2015Kiekvienais metais vedybų tendencijos keičiasi ir pristato įdomių naujovių. Tačiau kiekviena vestuvių dekoratorė ir kiekviena pora, greitai švęsianti savo vedybas, turėtų žinoti vieną labai svarbų dalyką – niekuomet iš mados neišeis visų savo gražiausių svajonių įgyvendinimas ir unikalumas. Taigi, planuojant savo šventę, nepasitikėkite vien tik tendencijomis ir dabartinėmis madomis – būkite originalūs, kiek tik to patys norite.

Visgi, jeigu dar nesate apsisprendę, kokios spalvos turėtų vyrauti jūsų šventės dieną, mes jums galime pasiūlyti keletą tikrai šaunių derinių. Pradėkime nuo pastelinių spalvų:

  • Gaivos mėgėjams tikrai patiks švelni geltona spalva, primenanti pavasarinį atgijimą ir sužydėjimą. Tokią spalvą labai smagu derinti su švelnia žalia spalva bei balta.

  • Romantikos ir gamtos mylėtojams turėtų patikti švelni mėlyna spalva. Tokia švelni kaip giedro ryto dangaus pavasario dieną. Šią spalvą galima sėkmingai derinti su rožine spalva, švelniai geltona. Dažniausiai tokius spalvų derinius renkasi klasikinio stiliaus šalininkai.

  • Pistacijų, mėtų žalia spalva. Tai gaivi ir maloni spalva, ypač tinkanti pavasario vestuvėms gamtos apsuptyje.
  • Mėgstate natūralumą, gamtą? Tuomet galite išmėginti skrudinto migdolo rausvą arba tiesiog karamelinę spalvą. Tokios spalvos ir atspalviai idealiai derės su balta, geltona, auksine spalvomis.

  • Violetinė spalva – ji taip pat grįžta į madą, ypač mėgstantiems nestandartinius sprendimus ir ekstravagantiškumą.

Be abejo, yra nemažai ryškių spalvų, kurios 2015 metais bus itin populiarios. Apžvelgsime kelias iš jų:

  • Ryški rožinė spalva gražiai sueina su švelniai geltona. Tokį spalvų derinį renkamasi dažniausiai rudenį.

  • Mandarinų spalva – ji gražiai žiūrisi su kitomis vaisių spalvomis, pavyzdžiui, persikų. Verta paminėti, kad tokias spalvas dažniausiai renkasi jaunavedžiai, kurie švenčia vestuves vėlyvą pavasarį arba vasaros pradžioje.

  • Lengva mėlyna – ryški mėlyna. Šios spalvos visuomet simbolizuoja džiaugsmą ir ramybę, todėl puikiai tiks toms poroms, kurios nori sukurti džiaugsmingą, bet tuo pačiu ir ramią nuotaiką savo vestuvių dieną.
  • Šviesių žalių lapų atspalviai – juos puikiai galima suderinti su kitais žalios ir žalsvos spalvos atspalviais, taip pat su geltona bei aukso spalva. Tai nuotaikingos spalvos, tačiau tuo pačiu labai skoningos.

Taigi, peržvelgus šias spalvas atrodo, kad vestuvių tendencijos jus tikrai apdovanos gausybe skirtingų variantų. Svarbiausia yra nepasimesti ir nuspręsti, kas jums patinka labiausiai – nebūtinai tai turi būti madingiausia, geriau kad atitiktų jūsų asmenybę ir gražiausias svajones.