Mada

Aksesuarų etiketas: svarbiausi niuansai

Savo įvaizdžiu besirūpinančios moterys privalo išmanyti aprangos etiketą, kuris taikomas ne tik drabužiams, bet ir spalvingiems aksesuarams. Iš tiesų, kuriant originalų stilių, svarbi kiekviena, net ir pati mažiausia, detalė, t. y. ieškodama sijono, moteris turi numatyti, kas prie jo derės. Siekiančioms nepriekaištingos išvaizdos, būtina pagalvoti ir apie tokias smulkmenas kaip pėdkelnių atspalvis ar apyrankės dydis.

Daugelis moterų išmano aprangos etiketo taisykles. Drabuziai internetu suteikia mums neribotas galimybes rinktis ir išbandyti įvairius derinius. Deja, aksesuarų turime ne tiek ir daug, todėl neretai juos deriname klaidingai. Nepamirškite, kad ne tik drabužius, bet ir kitas įvaizdžio detales turite rinktis itin kruopščiai ir atsakingai. Be to, rankinės internetu ir elektroninėse prekybos vietose parduodami papuošalai suteikia galimybę atrasti jūsų stiliui ir charakteriui tinkančius gaminius.

Auskarai

Auskarai yra populiariausias aksesuaras, leidžiantis didžiuotis prabangia elegancija kiekvieną dieną. Tiesa, itin didelių ir puošnių auskarų reikėtų vengti darbo aplinkoje. Verslo sektoriuje rekomenduojama segėti kuklius papuošalus (puikiai tiks aukso ir sidabro gaminiai). Perlų auskarai suteiks jūsų įvaizdžiui rimtumo ir solidumo. Dienos metu venkite spalvotų brangakmenių ir deimantų. Auskarai privalo derėti prie bendro jūsų įvaizdžio – drabužiai internetu padės išsirinkti aprangą, kuri pabrėš jūsų moteriškas formas ir nuslėps figūros trūkumus.

Rankinės

Be rankinės daugelis moterų negalėtų palikti namų. Tai ne tik žavus, bet ir praktiškas aksesuaras. Tiesa, išsirinkti rankinę nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Rankinė turi derėti prie moters kūno sudėjimo ir ūgio. Įmonės, kurių pagrindinė interesų sritis – rankines internetu, padės išsirinkti visus jūsų poreikius atitinkantį gaminį, tačiau nepamirškite universalių taisyklių – darbo aplinkoje venkite margaspalvių ir itin didelių krepšių. Universaliausias pasirinkimas – tamsios spalvos odinis rankinukas, tinkantis visais gyvenimo atvejais. Jei norite išsiskirti, ieškokite gaminio, kurio medžiaga ar spalva derėtų prie kitų jūsų aprangos detalių, pvz., batelių.

Laikrodžiai

Gražus ir prabangus laikrodis visuomet trauks aplinkinių žvilgsnius. Nepamirškite, kad gaminys privalo atitikti jūsų rankos dydį: išsirinkusios itin didelį laikrodį, atrodysite kiek juokingai, o pasipuošusios pernelyg mažu aksesuaru, paversite jį nematomu. Jei ieškote elegantiško laikrodžio, pirmenybę skirkite gaminiui su rodyklėmis.

Diržas

Dienos metu atsisakykite itin spalvingų ir masyvių diržų. Jis turėtų būti neutralios spalvos ir jūsų figūrai tinkamo pločio, t. y. nei per siauras, nei per platus. Atrodysite nepriekaištingai, jei diržo spalvą suderinsite su batelių atspalviu. Geriausias pasirinkimas – neutralios spalvos odinis gaminys, puikiai derėsiantis tiek prie kelnių, tiek prie sijono.