Ne į temą,  Sveikata

Dantų implantacija – viskas, ką būtina žinoti

Kiekvienas iš mūsų supranta, kad rūpintis savo dantimis yra nepaprastai svarbu. Nors vaikystėje kruopšti dantų priežiūra atrodė kaip vienas vargas, tačiau dabar puikiai suvokiame, kad nepriekaištinga dantų sveikata ir burnos higiena – tai vieninteliai būdai turėti gražius, baltus dantis. Bet kartais šio rūpestingumo nepakanka ir dėl įvairiausių nenumatytų aplinkybių galime prarasti savo natūralius dantis. Jeigu jus praradote dalį danties, visą dantį ar net kelis, šie pažeidimai gali neigiamai įtakoti jūsų burnos sveikatą bei formą. Tačiau ką daryti šiuo atveju? Dantys juk neatauga!

Dantų implantacija – tai efektyviausias būdas atstatyti pažeistus ar prarastus dantis. Šios procedūros dėka tiek senjorai, tiek jauni žmonės dirbtinai atstato prarastus dantis bei išlaiko gerą burnos sveikatą. Jei matote, kad netekote dantų, nedvejokite ir kreipkitės į dantų gydytoją. Su odontologo pagalba dantų implantacijos dėka atstatysite pažeistus dantis ir išlaikysite sveiką veido formą.

Dantų implantacijos metu, prarasto danties plote į žandikaulį odontologas įsuka varžtelį, kuris pakeičia danties šaknį. Jei turite burnos sveikatos pažeidimų, kuriuos išgydys tik ši procedūra, štai truputis daugiau informacijos apie dantų implantaciją.

Jei netekote danties ar keleto dantų, laikui bėgant jūsų kaulai sumažės. Vizito pas dantų gydytoją atidėliojimas leidžia šiam procesui tęstis ir toliau daryti žalą. Kuo greičiau neįsistačius implantų šie neigiami burnos pokyčiai turės neigiamą įtaką jūsų sveikatai bei veido formai. Specialiai įstatomos dirbtinių dantų šaknys sustabdo šį procesą ir išlaiko sveiką, simetrišką veido formą. Jei jums rūpi ne tik dantų sveikata, bet ir taisyklinga veido išvaizda, būtinai pasinaudokite dantų implantacijos procedūra.

Prarasto danties plote pritvirtinus dirbtinę šaknį padarysite galą deformacijos procesus. Dantų gydytojas atlieka šią procedūrą labai atsargiai, kad dirbtinės šaknies pritvirtinimas nepakenktų kitų dantų bei dantenų sveikatai. Jei implantacijos procedūra yra atlikta sėkmingai, metalinis sraigtelis nesukelia jokių nepatogumų ar diskomforto. Dirbtinė šaknis apsaugo burnos sveikatą nuo deformacijos bei įvairiausių dantų ir dantenų ligų.

Dirbtinė danties šaknis yra pagaminama iš titano. Ši medžiaga puikiai reaguoja su žmogaus organizmu, todėl buvo atlikta sėkmingai, po kiek laiko sraigtelis be jokio vargo suaugs su žandikauliu. Jei ši dirbtinė šaknis užgyja be jokių komplikacijų, visai netrukus pritvirtinamas tinkamas dantų protezas, kurio dydis bei struktūra kaip įmanoma tiksliau atkartoja natūralų dantį.

Jei suvokiate, kad ši procedūra jums yra reikalinga ir norite atlikti implantaciją odontologijos klinikoje, jums pirmiausia reikės pasikonsultuoti su odontologu. Jo dėka bus įvertinta ne tik bendra burnos sveikatos ir higienos būklė, bet ir viso organizmo sveikata, kurios rodikliai padės sukurti atitinkamą, individualų gydymo planą. Jei po procedūros nebus padaryta jokia žala dantenoms bei gretimiems dantims, pasistenkite kuo atsakingiau ir atidžiau pasirūpinti burnos sveikata, kad titaninis sraigtelis priaugtų saugiai, be jokių komplikacijų.