Finansai,  Paslaugos

Įmonių steigimas – aš galiu pats. Ar tikrai?

įmonių steigimasJeigu nusprendėte darbdaviui nebesėdėti ant sprando ir imtis savo veiklos bei išbandyti vadovo duonos, visų pirmutinis dalykas, ką jums reikia padaryti – tai susirasti profesionalius finansinius konsultantus. Tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog visus darbus susijusius su dokumentais ir pirminėmis sutartimis, galite atlikti patys. Įmonių steigimas, vis dėlto, nėra jau toks paprastas reikalas. Taip pat Jūsų pečius bus užgulę ir taip daug rūpesčių, tad vadinamoji dokumentacija gali rūpėti mažiausiai. Tad išdėstysime svarbiausius aspektus, kuriuos tikrai nebrangiai (priklauso nuo įmonės įkainių) jums suteiks bet kuri su tuo dirbanti bendrovė.

Kaip startuos įmonė priklauso ne tik nuo Jūsų, bet ir nuo jūsų pasirinkimo. Įmonių steigimas gali apimti tik jums reikalingą konsultaciją arba pilną įmonės veiklai reikalingų dokumentų paketo paruošimą.

  1. Apsisprendimas. Srities specialistai Jums patars ir papasakos apie steigiamų įmonių rūšis. Net jei ir esate nusprendę, kokios įmonės norėtumėte – uždarosios akcinės bendrovės, o galbūt akcinės bendrovės, specialistai paaiškins kiekvienos pliusus ir minusus. Peržvelgę jūsų verslo planą, pasakys, kurią labiau verta steigti.
  1. Konsultacija. Žinoma, galite sakyti, jog Google visagalis, tačiau pradėję naršyti internete greitai suprasite, jog informacijos yra netgi per daug, o ją atsirinkti tinkamą tarp internetinių šiukšlių gali būti nemenkas iššūkis. Tuo metu įmonės steigimo bendrovės specialistai Jus ne tik pakonsultuos, apie visus reikalingus dokumentus, kurių prireiks eigoje, tačiau patars netgi kaip išsirinkti, paslaugas atitinkantį įmonės pavadinimą. Taip pat jums nereikės ieškoti, kur pasigaminti įmonės anspaudus ir spaudus. Visą tai įeina į įmonės steigimo kainą.
  1. Dokumentai. Įmonių steigimas neapsieina be dokumentų šaršalynės. Jų išties bus labai daug ir jeigu tai pirmoji įmonė, kurią steigiate, teks gerokai paplušėti. Arba visą tai galite atiduoti specialistams, kadangi visa tai įeina į įmonės steigimo kainą. Sutvarkomi visi įstatyminiai aktai, dokumentai, susiję su įmonės įstatiniu kapitalu, jo didinimu ar mažinimu, parengiami dokumentai, kurie bus reikalingi keičiant įmonės pavadinimą, adresą, vadovą ar akcininkus. Taip pat su notaru derinami visi dokumentų projektai.