drabužiai internetu
Mada

Kas svarbu perkant drabužius internetu?

Greitas gyvenimo tempas bei pažangios technologijos lemia tai, jog vis daugiau reikalų tvarkome tiesiog prie kompiuterio: mokame mokesčius, žiūrime žinias, apsiprekiname. Pirkti tapo kaip niekad patogu, nereikia stovėti eilėje, važiuoti į kitą miesto pusę per lietų ar vėją, užtenka tiesiog paspausti kelis mygtukus. El.parduotuvės tapo puikia alternatyva tradicinėms, kuriose kaip daugelis dabar sako, buvo tiesiog daug iššvaistyto laiko. Kiekviena savo šeimą mylinti moteris sutiks, kad verčiau varginantį apsipirkimą po darbo ar savaitgalį iškeisti į laiką su šeima ar draugais. Juk bendravimas praturtina mus. Taigi, internetinės parduotuvės suteikė mums šią galimybę ir kartu su tuo pasiūlė papildomų pliusų: įvairesnį drabužių pasirinkimą, patrauklią kainą, ypatingas nuolaidas ir akcijas – drabuziai internetu tikrai pigesni. Tačiau yra keletas smulkmenų, kurias būtina žinoti prieš apsipirkimą internetu.

Kad apsipirkimas būtų sėkmingas prieš spaudžiant mygtuką „pirkti“ verta paieškoti informacijos bei atsiliepimų apie pasirinktą el.parduotuvę ir įvertinti jos reputaciją. Visuomet atkreipkite dėmesį į prekės aprašymus bei dydžių lenteles. Iš skirtingų šalių importuoti drabužiai gali būti kiek skirtingų dydžių, todėl nenumokite ranka į prierašus „pamažintas dydis“ arba „padidintas dydis“.

Niekada nepraleiskite pro akis pristatymo laiko. Prie kiekvienos prekės yra nurodomas pristatymo terminas, todėl jei jis yra skirtingas kelioms prekėms kurias užsakote, greičiausiai siuntinį gausite vėliausia data. Nebent susisiektumėte su el.parduotuve ir susitartumėte kitaip. Atkreipkite dėmesį ir į pristatymo kainą. Dažnai perkant už nustatytą sumą ar didesnę pristatymas į namus nekainuoja. Tad dažnai yra pigiau į pirkinių krepšelį įsidėti kokią smulkmeną ir taip pasiekti sumą kuriai jau taikomas nemokamas pristatymas.

Dažnai lietuviškos el.parduotuvės lyginamos su užsienietiškomis ir teigiama, jog užsienyje drabužiai pigesni. Tačiau čia dažniausiai slypi pristatymo kainos grožis, jis į Lietuvą būna gan nemažas, o dar kartais tenka sumokėti ir muito mokesčius. Todėl perkant drabužius internetu iš užsienio, įsitikinkite, jog nepermokate. Tuo labiau, jog Lietuvos el.parduotuvėse šiuo metu galima rasti praktiškai viską.