Transportas

Kelionė į Vokietiją mikriukais – pliusai ir minusai

Keleivių vežimas į Vokietiją mikriukais tampa vis populiaresnis. Tai lemia net kelios labai rimtos priežastys. Taigi, šiandien aptarkime tokio keliavimo būdo pliusus bei minusus.

Didžiausi keleivių vežimo į Vokietiją mikriukais pliusai:

Kaina. Mėgstantys keliauti lėktuvais turbūt pasakys, kad šiandien lėktuvų bilietai savo kainomis tikrai nesikandžioja. Taip, gerai paieškojus galima rasti išties pigių skrydžių į Vokietiją, o jei dar pataikai ant „paskutinės minutės kelionės“, tai atrodo, kad kelionė apskritai kainuoja skatikus. Deja, ne viskas auksas, kas auksu žiba. Mat aerouoste gali tekti mokėti papildomus mokesčius, todėl kaina pasirodys ne tokia jau ir kukli. Tad mikriukai į Vokietiją yra išties pigesnis pasirinkimas. Sumoki už bilietą ir daugiau nebesuki galvos dėl papildomų mokesčių!

Bagažas. Kiek galima pasiimti bagažo, skrendant lėktuvu? Kiek tik norisi, tačiau už papildomą kilogramą teks mokėti, todėl daugelis keliauninkų apsiriboja tiesiog rankiniu bagažu. Visgi, reikia pripažinti, kad į rankinį bagažą sutalpinsi tik svarbiausius ir reikalingiausius daiktus. Tuo tarpu, keliaudami su mikriukais, galite pasiimti tiek daiktų, kiek reikia, nes bagažas nėra apmokestinamas.

Vaizdai. Jei niekada neskridote lėktuvu, turbūt įdomu išvysti debesis ir žydrą dangų, tačiau tik tiek ir matysite. O štai važiuojant mikriuku, bent pro langą galėsite pasigrožėti gamtovaizdžiais ir miestais bei miesteliais. Taip ir laikas greičiau eina.

Didžiausi keleivių vežimo į Vokietiją mikriukais minusai:

Laikas. Deja, reikia pripažinti, kad keleivių vežimas į Vokietiją mikriukais užtrunka žymiai ilgiau nei skrydis lėktuvu. Tad, jei jums sunku kelias valandas išsėdėti autobuse, kelionė mikriukais tikrai ne jums. Tokio kelionių būdo nereiktų reiktis ir tada, kai keliaujate su mažais vaikais, arba turite silpną skrandį ir keturratėje transporto priemonėje jus pradeda pykinti.

Komfortas. Šiuolaikiški ir modernūs mikriukai yra gana erdvūs, turi kondicionierius ir nedidukus televizorius, todėl yra gana patogūs ilgoms kelionėms. Deja, lyginant su lėktuvu, mikriukai vis tiek nusileidžia savo patogumu. Ilgai sėdint gali paskausti kojas, tačiau pasivaikščioti nėra galimybės, o užsinorėjus į tualetą reikia laukti, kada vairuotojas sustos. Žinoma, priklauso nuo vairuotojo ir pervežėjų politikos – visgi tikslas patenkinti klientą, tad sustojimų ir poilsio minučių neturėtų trūkti.

Taigi, ką rinktis lėktuvą ar mikriukus, atsakyti sudėtinga, viskas priklauso nuo jūsų kelionės įpročių ir galimybių.