Namai,  Paslaugos

Komplektuojami ar pagal užsakymą gaminti virtuvės baldai?

virtuvės baldaiVirtuvės baldai – išskirtinis ir ypatingas namų interjero elementas, kuriam reikia skirti itin daug dėmesio. Jei lovą ir čiužinį galima keisti kas keleri metai, virtuvės baldai paprastai stovi labai ilgai, todėl ši investicija turi būti apgalvota labai gerai.

Ką pasirinkti? Virtuvės baldų komplektą iš baldų parduotuvės ar pagal užsakymą pagamintus baldus? Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Juos ir aptarkime.

Komplektuojami virtuvės baldai yra puikus variantas tiems, kas virtuvei gali skirti mažiau pinigų, namuose turi standartinį interjerą ir neutralias spalvas, prie kurių lengva priderinti bet ką. Taip pat ir tie, kas turi pakankamai standartinių išmatavimų patalpas. Ten komplektai tinka labiausiai – išsimatuojate, nusiperkate 3-5 spinteles, kelias lentynas ir viską patys pasistatote ir susikabinate. Aišku, tai užtruks ilgiau, nei montuotų profesionalai, tačiau tai puikus užsiėmimas šeimai arba visos dienos darbas su draugais. Vienas iš rimčiausių šio būdo minusų yra tas, kad labai sunku suprasti, kur baldai yra geros kokybės, o kur nelabai. Nueinate į parduotuvę ir pamatote blizgantį virtuvės fragmentą. Nusiperkate jį, bet sustatę pamatote, kad viskas atrodo ne visai taip, kaip parduotuvėje. Tai rizika, su kuria reikia susitaikyti.

Privalumas, aišku yra KAINA. Virtuvės baldai iš parduotuvės gali kainuoti net 50 % pigiau. Kalba eina apie šimtus ir net tūkstančius eurų.

Virtuvės baldai, gaminti pagal užsakymą yra brangesni, tačiau čia fantazija kur kas platesnė. Galima baldus pritaikyti pagal interjerą, o ne atvirkščiai. Pasirinkti galima tiek formą, tiek plokščių atspalvius, tiek stalviršį, taip pat galima pagaminti nestandartinių išmatavimų spinteles, erdves, nišas ir kitokius elementus, kurie turi savo unikalią funkciją, pavyzdžiui, ištraukiamą pjaustymo lentą, taurių spinteles, butelių dėtuves, įtraukiamas pašluosčių kabyklas, plonus stalčius orkaitės skardoms ir t.t. Tokios smulkmenos padeda taupyti vietą ir aišku, pagerinti virtuvės funkcionalumą. Jau nekalbant apie estetinį vaizdą, kuris baldžiaus dėka gali būti pribloškiantis. Privalumų galima vardinti dar daugiau. Bet yra ir pora trūkumų. Pagrindinis trūkumas – didelė kaina. Kitas trūkumas – nelanksti konstrukcija. Tai reiškia, kad jei po keleto metų norėsite papildomos spintelės, turėsite rimtų problemų susirasti tą patį baldų meistrą, kad šis jau padidintomis kainomis paruoštų jums nedidelę spintelę ar lentyną, užuot viską nusipirkus baldų parduotuvėje ar internete.

Kuris variantas tinkamiausias jums? Mes balsuojame už patyrusių baldų gamintojų darbą – virtuvės baldus pagal užsakymą. Pinigus galima uždirbti, o štai svečių pagyros dėl įspūdingos virtuvės širdį malonins visą gyvenimą…